Forumla.Net Forum - Biz Bir Aileyiz  

Go Back   Forumla.Net Forum - Biz Bir Aileyiz > Günlük Yaşam > İnsana Dair > Astroloji

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30 Mart 2011, 20:30   #1 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
izabel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 30 Temmuz 2010
Mesajlar: 1.731
Tesekkür: 588
326
Tecrübe Puanı: 39
izabel has a reputation beyond reputeizabel has a reputation beyond reputeizabel has a reputation beyond reputeizabel has a reputation beyond reputeizabel has a reputation beyond reputeizabel has a reputation beyond reputeizabel has a reputation beyond reputeizabel has a reputation beyond reputeizabel has a reputation beyond reputeizabel has a reputation beyond reputeizabel has a reputation beyond repute
Standart Hangi Burcun Kadını İdeal Eştir?

Hangi Burcun Kadını İdeal Eştir?

KOÇ
Başlangıç burcu olan bu burcun kadını, her an yeni başlangıçlar yapabilir. Kadın olduğu içinde bir kavgayı çok kolay başlatır. Hiç tereddüt etmeden. Tam bir amazon olan bu kadın tehdit edildiği zaman en üst düzeyde saldırganlaşır. İkinci sırada olmaktan nefret eden bu kadınla ne yaparsanız yapın onun liderliği yapmasına izin vermelisiniz. O ateş grubu kadınıdır ve hava grubu erkeklerinden (Terazi, Kova, İkizler) asla vazgeçemez. Kafasına koyduğu bir şeyi mutlaka yapar. Evden kaçıp şöhret olan kadınların çoğu Koç kadınıdır. Hayat savaştır diyorsanız tam size göre.


BOĞA
Özel günlerde ve yıldönümlerinde ona hediye olarak pirzola alın. Pirzola ile Boğa kadını arasında açıklanamayan bir çekim vardır. Çok mutlu olacağından emin olabilirsiniz. (Birde üçlü koltuk ile arasında böyle bir çekim var, seçim sizin) Biriktirip, ondan sonra harcama özelliği var DİKKAT!. Göründüğü gibi sakin ve toleranslı biri değildir. Tam bir kuralcıdır. Başarılı her erkeği çekici bulur, franboazlı pasta ve çilek hayatının vazgeçilmezleri olabilir. Lüksü çok sever, istediği hayatı sağlayamazsanız o kendi başının çaresine bakmayı bilir. Zor kelimesi onun lügatinde yer almaz. Yaşlandıkça kilo alan bir kadındır. Kimseden yardım istemez. Aşırı derecedeki sahip olma güdüsü zaman zaman başına büyük problemler açar.İKİZLER

"Aklıma ne eserse, birlikte yapabileceğim bir kadın arıyorum" diyorsanız işte buldunuz. Fakat, o aklına eseni yapmak isteyince siz ne yapacaksınız? İkizler kadını yanı sıra gidecek ve nefesi hiç bitmeyecek bir erkek ister. Nefesinizin kesildiği yerde sizi bırakıp devam eder. Fakat bunu kalpsiz olduğu için yapmaz. Kadının zeki olanı yaramaz diyorsanız kesinlikle uzak durun. O hava grubu kadınıdır ve sıkışan hava ısınır. Sıkıştırılmış bir ikizler kadını bir an da rüzgar gibi anlaşılmaz ve hesaplanamaz olabilir. Onunla tartışmaya başlamadan önce iki kere düşünün çünkü onun için hiçkimse vazgeçilmez değildir. Şartlar ne olursa olsun o asla boyun eğmez. Hem de hiç bir şeye. Olmuş ve ölmüş haricinde hiç bir şey imkansız değildir! güdüsüne sahip olduğundan %99.9 riske girebilir. İkizler kadını aynı zamanda huysuz biridir. Bazen neye huysuzlanacağını şaşıracak kadar huysuz olabilir. Argo konuşmalardan ve ilkel tiplerden nefret eder. Ömürboyu, sizi seviyor mu yoksa nefret mi ediyor anlıyamazsınız. Ayrıca imalarınıda anlayamazsınız boşuna uğraşmayın. Tipik özelliği cümlenin yarısını zihninden söyleyip diğer yarısını ağzı ile söylemesidir. O bir bilmecedir ve bu bilmecenin soruları, soldan sağa- yukarıdan aşağıya devamlı değişir. Basit, ucuz, sıradan şeylerle uğraşmak için ne hali ne de vakti vardır. Kafaca uyum sağlamadığı birine asla ait olmaz. Aitmiş gibi yapabilir ama ilk fırsatta ilişki biter. Kova kadını gibi ikizler kadını da ilk buluşma gecesinin sonunda yatağa gidecek bir tip değildir. Yükseleni ikizler olan kadınların çok güzel elleri vardır. Özellikle parmaklar ince ve uzundur. (Bu satırı el ve parmak fetişti olanlar için yazdım)


YENGEÇ
Konuşurken seçtiğiniz kelimeleri çok iyi tartın. Bu kadın eleştiriden nefret eder ve çok kırılgandır. Yengeç kadını hislerin kadınıdır. Çok derin hisseder, acıyı da mutluluğu da. Antikadan hoşlanmıyorsanız uzak durun .O tam bir eskicidir. Dolunay da cinnet geçirme özelliği var DİKKAT! Aşırı korumacı bir anne olduğundan çocuklarınız ana kuzusu olabilir.
ASLAN
Azametli olan bu kadın her erkeğin yanında mücevher gibi parıldar. Eğlence düşkünü ve dominant olan bu kadın, Annesinin güzel oğullarına göre değildir. Aşkınızı pırlantalar ve orkidelerle sunamayacaksanız uzak durun. O paralı ve para harcamayı seven erkeklere değer verir. Aşka aşık olan bu kadın, tutkuların kadınıdır. Hiç bir kadın bir aslan kadını kadar tutkulu olamaz. Bir kadına baktığınızda içinizden "ben bu kadına para yetiştiremem beni aşar" diyorsanız , o kadın bir aslan kadınıdır veya yükseleni aslandır.


BAŞAK
Titiz, huysuz, kaprisli, iğneleyici ve hata bulucu olan bu kadın yerinde duramayan biridir. Uzun süre oturmasını istiyorsanız kendinizle şaka ediyor olmalısınız. O çalışmak için yaratılmıştır, çalıştıkça daha çok çalışmak ister. Geride durup herşeyi ve herkesi kontrol etmekden hoşlanır. Çok zekidir fakat negatiftir. İkil duygu ve düşünceleri olmayan tek değişken olan başak, (diğer değişkenler ikizler, yay ve balık dır) etrafındaki insanların duygu ve düşüncelerini göz ardı ettiği için çok kırıcı olabilir. Romantik birine göre değildir. Aklı ile seven bu kadın, aşık olduğu zaman bütün sınırları yıkar. Tartışmayı seviyorsanız ve duygusal değilseniz tam size göre.

TERAZİ
Doğduğu zaman, Mars Terazi burcunda değilse dünyanın en tembel ve marazi sağlık problemlerine sahip kadınına sahipsiniz demektir. Allah sabır versin. Her türlü lüksden ve sanattan zevk alan bu kadın için bedensel olarak yapılan her şey tam bir işkencedir. Konuşkan olan ve gezmeyi seven bu kadın aynı zamanda iyi bir iletişimcidir. Problem çözmekten nefret ettiği için çok yüksek hayat standartlarına sahip bir eş arar. Başkalarına kendi işlerini yaptırmaya bayılır. Çok kararsızdır ve tek başına hareket etmekten hoşlanmaz. Terazi kadını erotizmin kadınıdır. Eğer sizi istiyorsa mutlaka elde eder. Yine de terazi kadını için aşkın romantik yanı tensel yanından ağır basar. Çikolata, dondurma ve çilek hayır diyemeyeceği üç şeydir. Zekidir, güzeldir ve çekicidir. Yani, negatiften bakarsanız çok tehlikelidir.
AKREP
Zorbaca tavırlar, dümdüz konuşmalar ve hoyratça hareketler bu kadını tanımlar. Gitar sesi ile kendini kaybeden bu kadın büyük bir inatla duygularını gizler ve sert bir görünüş takınır. Aslında tam bir romantiktir. Kendini bütün kadınlardan üstün görür. Kadın olmaktan büyük gurur duyar." Hadi be, sende kadın mısın" lafı ona söylenecek en son sözdür. Çünkü kafanızı kıracağı için bir daha konuşamayacaksınız. Tensel zevkleri ön planda tutan akrep kadınına güzel sözler söylemek yerine saçlarını okşamak daha derin etki yapar. İç gerilimi çok yüksek olan akrep ne kendine ne de çevresine huzurlu bir ortam sağlayamaz. Her şeyi eleştirir ve analiz eder. Sinirleriniz sağlamsa bir şansınız olabilir. İhaneti unutun. Ona ihanet ederseniz bu sonunuz olabilir. Çok kinci ve intikamcıdır. Sinirlendiği zaman bir aslan kadar yırtıcı olabilir. Riske girmek, yemeğe, alkole ve sekse boğulmak onu mutlu eder.


YAY
Kafaca bekar olan yay kadını için evlilik yüktür. Felsefi derinliği olan yay aynı zamanda çok romantiktir. Kumar, alkol ve diğer kötü alışkanlıklara eğilimi olan yay kadını sıkıştırdığınız anda tam bir amazona dönüşür. Ne kadar saldırgan olabileceğini kendisi de bilmez. İyisi mi siz onu kızdırmayın. Devamlı yurtdışına gezmeye gitmek ister. Hep uzak yerleri merak eder. Sanki yakın mesafedeki yerler merak edilmeye değmezmiş gibi. Hiç bir kadın yay kadını kadar maceraperest olamaz. Ne kadar uçuk görünse de geliri ile idare etmesini bilen bir numaralı kadındır.
OĞLAK
Her şeyin içinden merhaba diyerek çıkar. Üstüne vazife olsun veya olmasın o her konunun içinde mutlaka olmak ister. Son derece hesaplı biridir. Kolay kolay şikayetçi olmaz. Çok sert sınırlara sahip olan oğlak kadını toleranslı birine göre değildir. Ortak hayatınız savaş alanına dönüşebilir. Disiplinli bir yaşam tarzı vardır. Yine de durmayı ve beklemeyi sevmez. Nazik biride değildir. Makul birini ya da işkolik bir eş arıyorsanız tam size göre.

KOVA
20 yıllık evlilik sonrası akşam eve geldiğinizde suratınıza sizi ilk defa görüyormuş gibi bakan bir kadındır. Annesinin tuhaf kızıdır o. Son derece akıllıdır. Bir kova kadını düşündüğü bir şeyi asla söylemez ama her söylediğini düşünerek söyler. Görev insanıdır ve görevlerini asla aksatmaz. Aksatana da tahammül göstermez. Kova kadını evhamlı bir tiptir. Evhamını durduramadığı zaman panikatak yaşar veya cinnet geçirir. Son derece asidir. Kural, gelenek, töre v.b sınırlamaları asla kabul etmez. Kova kadını yaptığı her şeyde kendinden birşeyler mutlaka katar. Tutucu veya muhafazakar iseniz hiçbir şansınız olamaz. Çok pahalı bir kadındır, maddi, zihisel, ruhsal, kültürel ve fiziksel olarak sizi kendine layık görürse ancak o zaman size ait olur. Kova kıskanç erkeklere tahammül göstermez ve düz bakarak resim çektirmez. Mutlaka gözlerini devirir ya da yan bakar. Tuhaftır o tuhaf.
BALIK
İşte size romantik bir pirana. Sevgisiz ve aşksız yaşayamaz. Bütün hayatı hiç kimsenin yaşamadığı ve yaşayamayacağı aşkı aramakla geçer.
Öyle bir aşk bulana kadar arayışını sürdürür. Kalbindeki sevgi denizinin sınırları yoktur, boşuna aramayın. Balık kadını duyguların ve romantizmin kadınıdır. Gizli saklı işler yapmaya bayılır. Yüzünde her zaman çok mahsun bir ifade vardır. Bu ifade erkeklerin acıma ve koruma dürtüsünü tetikler. Bu yüzden balık kadınının her zaman çok talibi aolur. Balık aynı zamanda çok oyuncu bir kadındır. Bir şeyi direk ifade etmek yerine dolaylı anlatır. Çünkü duygularının incinmesinden çok korkar. Dudaklarını sarkıtıp somurtması tipik özelliğidir. Felaket surat asar. Evdeki eşyaların yerini hatta odaları değiştirmeye bayılır. Bu onun en sevdiği oyundur. Dolap, kütüphane çekmek ve taşımaktan hoşlanmıyorsanız iyi düşünün. Kavga etmekten veya tartışmaktan nefret eder. Abartılı biridir ve abartılı şeylerden hoşlanır. Balık kadını yaşlandıkça kilo alır. Çocuklarına asla Hayır demez dikkatli olun.


Alıntı.
__________________
izabel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

sponsor
Alt 30 Mart 2011, 20:40   #2 (permalink)
Bir Tutam Delilik..
 
Rengahenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 26 Ekim 2010
Nerden: wonderland..
Mesajlar: 14.680
Tesekkür: 2.934
2.226
Tecrübe Puanı: 242
Rengahenk has a reputation beyond reputeRengahenk has a reputation beyond reputeRengahenk has a reputation beyond reputeRengahenk has a reputation beyond reputeRengahenk has a reputation beyond reputeRengahenk has a reputation beyond reputeRengahenk has a reputation beyond reputeRengahenk has a reputation beyond reputeRengahenk has a reputation beyond reputeRengahenk has a reputation beyond reputeRengahenk has a reputation beyond repute
Standart

BOĞA
Özel günlerde ve yıldönümlerinde ona hediye olarak pirzola alın. Pirzola ile Boğa kadını arasında açıklanamayan bir çekim vardır. Çok mutlu olacağından emin olabilirsiniz. (Birde üçlü koltuk ile arasında böyle bir çekim var, seçim sizin) Biriktirip, ondan sonra harcama özelliği var DİKKAT!. Göründüğü gibi sakin ve toleranslı biri değildir. Tam bir kuralcıdır. Başarılı her erkeği çekici bulur, franboazlı pasta ve çilek hayatının vazgeçilmezleri olabilir. Lüksü çok sever, istediği hayatı sağlayamazsanız o kendi başının çaresine bakmayı bilir. Zor kelimesi onun lügatinde yer almaz. Yaşlandıkça kilo alan bir kadındır. Kimseden yardım istemez. Aşırı derecedeki sahip olma güdüsü zaman zaman başına büyük problemler açar.Pehhh Hadi ordan yalancılar
__________________

Perdemiz kadife olmalıydı.
Basma da güzel olur, sevince..Bir ellerin bir ellerim yeter, belliyelim yetsin.
Bir yürek üşümüş. Kapamış kapılarını,
Onarmak zordur..
Rengahenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 30 Mart 2011, 22:08   #3 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
Aries - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 13 Ekim 2010
Nerden: yüreğine en yakın yerde
Mesajlar: 1.294
Tesekkür: 106
698
Tecrübe Puanı: 76
Aries has a reputation beyond reputeAries has a reputation beyond reputeAries has a reputation beyond reputeAries has a reputation beyond reputeAries has a reputation beyond reputeAries has a reputation beyond reputeAries has a reputation beyond reputeAries has a reputation beyond reputeAries has a reputation beyond reputeAries has a reputation beyond reputeAries has a reputation beyond repute
Standart

bunlara görede evlenilecek kadın kalmamış
__________________

İSTEĞİMİ KAYBETTİM
HÜKÜMSÜZDÜR

Susmak verilmesi gereken en zor cevaplardan biridir
kolay olan konuşmaktır
Ben sustum
İsteyen Konuşsun


Aries isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 31 Mart 2011, 11:21   #4 (permalink)
* Shouldn't exist !
 
~Claire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2010
Nerden: Antalya
Mesajlar: 18.120
Tesekkür: 1.660
3.932
Tecrübe Puanı: 421
~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute
~Claire - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

İKİZLER
"Aklıma ne eserse, birlikte yapabileceğim bir kadın arıyorum" diyorsanız işte buldunuz. Fakat, o aklına eseni yapmak isteyince siz ne yapacaksınız? İkizler kadını yanı sıra gidecek ve nefesi hiç bitmeyecek bir erkek ister. Nefesinizin kesildiği yerde sizi bırakıp devam eder. Fakat bunu kalpsiz olduğu için yapmaz. Kadının zeki olanı yaramaz diyorsanız kesinlikle uzak durun. O hava grubu kadınıdır ve sıkışan hava ısınır. Sıkıştırılmış bir ikizler kadını bir an da rüzgar gibi anlaşılmaz ve hesaplanamaz olabilir. Onunla tartışmaya başlamadan önce iki kere düşünün çünkü onun için hiçkimse vazgeçilmez değildir. Şartlar ne olursa olsun o asla boyun eğmez. Hem de hiç bir şeye. Olmuş ve ölmüş haricinde hiç bir şey imkansız değildir! güdüsüne sahip olduğundan %99.9 riske girebilir. İkizler kadını aynı zamanda huysuz biridir. Bazen neye huysuzlanacağını şaşıracak kadar huysuz olabilir. Argo konuşmalardan ve ilkel tiplerden nefret eder. Ömürboyu, sizi seviyor mu yoksa nefret mi ediyor anlıyamazsınız. Ayrıca imalarınıda anlayamazsınız boşuna uğraşmayın. Tipik özelliği cümlenin yarısını zihninden söyleyip diğer yarısını ağzı ile söylemesidir. O bir bilmecedir ve bu bilmecenin soruları, soldan sağa- yukarıdan aşağıya devamlı değişir. Basit, ucuz, sıradan şeylerle uğraşmak için ne hali ne de vakti vardır. Kafaca uyum sağlamadığı birine asla ait olmaz. Aitmiş gibi yapabilir ama ilk fırsatta ilişki biter. Kova kadını gibi ikizler kadını da ilk buluşma gecesinin sonunda yatağa gidecek bir tip değildir. Yükseleni ikizler olan kadınların çok güzel elleri vardır. Özellikle parmaklar ince ve uzundur. (Bu satırı el ve parmak fetişti olanlar için yazdım)

__________________
Are you really here or am I dreaming?
I can't tell dreams from truth
For it's been so long since I have seen you
I can hardly remember your face anymore

When I get really lonely and the distance causes only silence
I think of you smiling with pride in your eyes a lover that sighs


IF YOU WANT ME, SATISFY ME...
IF YOU WANT ME, SATISFY ME...Kimseye benzemiyor gibisin. Yokluğun hepsinden ağır.

Hiç birine benzemedi ayrılığın. Niye benzesin ki ? Hepsinden çok sevilmedin mi.


~Claire isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 31 Mart 2011, 11:22   #5 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
**LyySa** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 24 Şubat 2011
Nerden: Çıкмαz Sσкαк
Mesajlar: 1.188
Tesekkür: 200
219
Tecrübe Puanı: 28
**LyySa** has a reputation beyond repute**LyySa** has a reputation beyond repute**LyySa** has a reputation beyond repute**LyySa** has a reputation beyond repute**LyySa** has a reputation beyond repute**LyySa** has a reputation beyond repute**LyySa** has a reputation beyond repute**LyySa** has a reputation beyond repute**LyySa** has a reputation beyond repute**LyySa** has a reputation beyond repute**LyySa** has a reputation beyond repute
Standart

KOÇ
Başlangıç burcu olan bu burcun kadını, her an yeni başlangıçlar yapabilir. Kadın olduğu içinde bir kavgayı çok kolay başlatır. Hiç tereddüt etmeden. Tam bir amazon olan bu kadın tehdit edildiği zaman en üst düzeyde saldırganlaşır. İkinci sırada olmaktan nefret eden bu kadınla ne yaparsanız yapın onun liderliği yapmasına izin vermelisiniz. O ateş grubu kadınıdır ve hava grubu erkeklerinden (Terazi, Kova, İkizler) asla vazgeçemez. Kafasına koyduğu bir şeyi mutlaka yapar. Evden kaçıp şöhret olan kadınların çoğu Koç kadınıdır. Hayat savaştır diyorsanız tam size göre.

Bu benim
__________________


YaLnızLıĞımı sırtLadım.
..Yüküm aĞır..
SuskunluĞum benLiĞimde.
..ÇıgLıĞım saĞır.....SeSSiZ DüŞLeR...
**LyySa** isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 31 Mart 2011, 11:33   #6 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
Asired - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 26 Temmuz 2010
Nerden: Sevda Sokağı*Yürek Ayaz...
Mesajlar: 16.020
Tesekkür: 1.503
3.118
Tecrübe Puanı: 334
Asired has a reputation beyond reputeAsired has a reputation beyond reputeAsired has a reputation beyond reputeAsired has a reputation beyond reputeAsired has a reputation beyond reputeAsired has a reputation beyond reputeAsired has a reputation beyond reputeAsired has a reputation beyond reputeAsired has a reputation beyond reputeAsired has a reputation beyond reputeAsired has a reputation beyond repute
Standart

YENGEÇ
Konuşurken seçtiğiniz kelimeleri çok iyi tartın. Bu kadın eleştiriden nefret eder ve çok kırılgandır. Yengeç kadını hislerin kadınıdır. Çok derin hisseder, acıyı da mutluluğu da. Antikadan hoşlanmıyorsanız uzak durun .O tam bir eskicidir. Dolunay da cinnet geçirme özelliği var DİKKAT! Aşırı korumacı bir anne olduğundan çocuklarınız ana kuzusu olabilir.Çık bu ben değilim...
__________________
Eyüp dermansız kaldı ‘İmdat’ demedi…
Yusuf karanlığa düştü ‘Eyvah’ demedi…
İbrahim ateşe düştü ‘Yandım’ demedi…
Hamza kanının yudumlanmasına ‘Feryat’ etmedi…
Bilal kayanın altında kaldı ‘Ezildim’ demedi…
Unutma! Sıkıntı,dert,tasa Allah’a sevgili olandan başkasına inmedi…


Lâl olan yüreğim...
Gel seninle Yâr’e gidelim...
Gel benliğimizden vazgeçip Âşk ile Suküt-a erelim...
Ne gelirse Hak’dan deyip razı gelelim...
Gel gönül biz kendimizden vazgeçelim...
"Bismillah" deyip "La ilahe ilallah" ile "Hamd’’ edelim...
İlâhi!..
Dil verdin zikrinden ayırma…
Gönül verdin fikrinden çevirme…
İman verdin daim eyle…
İnsan verdin kaim eyle…
’Yar’ verdin Ahiret’lik eyle!…
FCK!
Asired isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 31 Mart 2011, 11:50   #7 (permalink)
Arinna
 
Sunshine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 08 Temmuz 2010
Nerden: Akdenizzz
Mesajlar: 9.121
Tesekkür: 1.200
1.044
Tecrübe Puanı: 119
Sunshine has a reputation beyond reputeSunshine has a reputation beyond reputeSunshine has a reputation beyond reputeSunshine has a reputation beyond reputeSunshine has a reputation beyond reputeSunshine has a reputation beyond reputeSunshine has a reputation beyond reputeSunshine has a reputation beyond reputeSunshine has a reputation beyond reputeSunshine has a reputation beyond reputeSunshine has a reputation beyond repute
Sunshine - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

KOVA
20 yıllık evlilik sonrası akşam eve geldiğinizde suratınıza sizi ilk defa görüyormuş gibi bakan bir kadındır. Annesinin tuhaf kızıdır o. Son derece akıllıdır. Bir kova kadını düşündüğü bir şeyi asla söylemez ama her söylediğini düşünerek söyler. Görev insanıdır ve görevlerini asla aksatmaz. Aksatana da tahammül göstermez. Kova kadını evhamlı bir tiptir. Evhamını durduramadığı zaman panikatak yaşar veya cinnet geçirir. Son derece asidir. Kural, gelenek, töre v.b sınırlamaları asla kabul etmez. Kova kadını yaptığı her şeyde kendinden birşeyler mutlaka katar. Tutucu veya muhafazakar iseniz hiçbir şansınız olamaz. Çok pahalı bir kadındır, maddi, zihisel, ruhsal, kültürel ve fiziksel olarak sizi kendine layık görürse ancak o zaman size ait olur. Kova kıskanç erkeklere tahammül göstermez ve düz bakarak resim çektirmez. Mutlaka gözlerini devirir ya da yan bakar. Tuhaftır o tuhaf.


Kesinlikle ben
__________________
Belki sandığın kadar ukala, belki de tahmin edemeyeceğin kadar mütevaziyim.
Biraz saklıyım,bazen yasaklıyım.Kimseyi örnek almam, Kimseye örnek olmam. Arkama bakmam, 'ASLA'demem, 'KEŞKE'leri sevmem!! Eleştiri dinlerim nasihat dinlemem!!! Kimse bana masal anlatmasın çocukkende sevmezdim zaten...
Sunshine isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 21 Nisan 2011, 20:52   #8 (permalink)
Platin Üye
 
MeLody* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 04 Şubat 2011
Mesajlar: 7.539
Tesekkür: 1.329
1.223
Tecrübe Puanı: 134
MeLody* has a reputation beyond reputeMeLody* has a reputation beyond reputeMeLody* has a reputation beyond reputeMeLody* has a reputation beyond reputeMeLody* has a reputation beyond reputeMeLody* has a reputation beyond reputeMeLody* has a reputation beyond reputeMeLody* has a reputation beyond reputeMeLody* has a reputation beyond reputeMeLody* has a reputation beyond reputeMeLody* has a reputation beyond repute
Standart

İKİZLER
"Aklıma ne eserse, birlikte yapabileceğim bir kadın arıyorum" diyorsanız işte buldunuz. Fakat, o aklına eseni yapmak isteyince siz ne yapacaksınız? İkizler kadını yanı sıra gidecek ve nefesi hiç bitmeyecek bir erkek ister. Nefesinizin kesildiği yerde sizi bırakıp devam eder. Fakat bunu kalpsiz olduğu için yapmaz. Kadının zeki olanı yaramaz diyorsanız kesinlikle uzak durun. O hava grubu kadınıdır ve sıkışan hava ısınır. Sıkıştırılmış bir ikizler kadını bir an da rüzgar gibi anlaşılmaz ve hesaplanamaz olabilir. Onunla tartışmaya başlamadan önce iki kere düşünün çünkü onun için hiçkimse vazgeçilmez değildir. Şartlar ne olursa olsun o asla boyun eğmez. Hem de hiç bir şeye. Olmuş ve ölmüş haricinde hiç bir şey imkansız değildir! güdüsüne sahip olduğundan %99.9 riske girebilir. İkizler kadını aynı zamanda huysuz biridir. Bazen neye huysuzlanacağını şaşıracak kadar huysuz olabilir. Argo konuşmalardan ve ilkel tiplerden nefret eder. Ömürboyu, sizi seviyor mu yoksa nefret mi ediyor anlıyamazsınız. Ayrıca imalarınıda anlayamazsınız boşuna uğraşmayın. Tipik özelliği cümlenin yarısını zihninden söyleyip diğer yarısını ağzı ile söylemesidir. O bir bilmecedir ve bu bilmecenin soruları, soldan sağa- yukarıdan aşağıya devamlı değişir. Basit, ucuz, sıradan şeylerle uğraşmak için ne hali ne de vakti vardır. Kafaca uyum sağlamadığı birine asla ait olmaz. Aitmiş gibi yapabilir ama ilk fırsatta ilişki biter. Kova kadını gibi ikizler kadını da ilk buluşma gecesinin sonunda yatağa gidecek bir tip değildir. Yükseleni ikizler olan kadınların çok güzel elleri vardır. Özellikle parmaklar ince ve uzundur. (Bu satırı el ve parmak fetişti olanlar için yazdım)

Tipik özelliği cümlenin yarısını zihninden söyleyip diğer yarısını ağzı ile söylemesidir.
MeLody* isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 30 Nisan 2011, 20:06   #9 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
TrueVampire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 10 Haziran 2010
Nerden: Samsun
Mesajlar: 881
Tesekkür: 61
80
Tecrübe Puanı: 14
TrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to behold
Standart

KOVA
20 yıllık evlilik sonrası akşam eve geldiğinizde suratınıza sizi ilk defa görüyormuş gibi bakan bir kadındır. Annesinin tuhaf kızıdır o. Son derece akıllıdır. Bir kova kadını düşündüğü bir şeyi asla söylemez ama her söylediğini düşünerek söyler. Görev insanıdır ve görevlerini asla aksatmaz. Aksatana da tahammül göstermez. Kova kadını evhamlı bir tiptir. Evhamını durduramadığı zaman panikatak yaşar veya cinnet geçirir. Son derece asidir. Kural, gelenek, töre v.b sınırlamaları asla kabul etmez. Kova kadını yaptığı her şeyde kendinden birşeyler mutlaka katar. Tutucu veya muhafazakar iseniz hiçbir şansınız olamaz. Çok pahalı bir kadındır, maddi, zihisel, ruhsal, kültürel ve fiziksel olarak sizi kendine layık görürse ancak o zaman size ait olur. Kova kıskanç erkeklere tahammül göstermez ve düz bakarak resim çektirmez. Mutlaka gözlerini devirir ya da yan bakar. Tuhaftır o tuhaf.Annesinin tuhaf kızı hakikaten öyle . Pahalı kadın olaraksa buna da katılıyorum sanırım mükemmel insan arayışlarındayız ...
__________________
TrueVampire isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 08 Haziran 2011, 10:39   #10 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
JuMPeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 21 Nisan 2011
Nerden: İzmir
Mesajlar: 1.334
Tesekkür: 110
162
Tecrübe Puanı: 22
JuMPeR has a brilliant futureJuMPeR has a brilliant futureJuMPeR has a brilliant futureJuMPeR has a brilliant futureJuMPeR has a brilliant futureJuMPeR has a brilliant futureJuMPeR has a brilliant futureJuMPeR has a brilliant futureJuMPeR has a brilliant futureJuMPeR has a brilliant futureJuMPeR has a brilliant future
Standart

Boğa olan bir kızla evlenilmez pirzolanın kilosu zaten tek taş kadar
__________________
Işığı edison bulduysa kafayıda biz bulduk...JuMPeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Cevapla

Etiketler
burcun, eştir, hangi, kadını, İdeal

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.0
Forumla+
güzel sözler - Aşk Sözleri - şarkı sözleri