Forumla.Net Forum - Biz Bir Aileyiz  

Go Back   Forumla.Net Forum - Biz Bir Aileyiz > Kitaplık > Kitaplara Dair Her Şey > E-Kitap İndir

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02 Ekim 2011, 15:50   #1 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
Crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 05 Temmuz 2010
Nerden: yoklar adası
Mesajlar: 1.633
Tesekkür: 355
469
Tecrübe Puanı: 54
Crea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond repute
Wink Beni Bırakma - Fatih Murat Arsal

Beni Bırakma - Fatih Murat Arsal

BENİ BIRAKMA
Dünya güzeli bir manken ile eski bir mahkumun ne işi olur?

Kader onları sinsi yollarla karşılaştırınca, beraberlikleri kaçınılmaz oldu.
Geçmişi gizemli bir adamla insanlara güvensiz bir kadın...
Birliktelikleri tamamen rastlantısal da olsa, ayrılık onlar için kesin de olsa, bir güç onları bir arada tutmaya kararlıydı.
Kalbi bir başkası için atan Gamze, aradığı güven ve sevginin mavi gözlü bir serseride olacağını nereden bilecekti?
Kalbindeki ve bedenindeki her zerrenin ona ihtiyaç duyduğunu anlayamadı.
Ta ki onu kaybedeceği ana kadar... Ta ki adam onu bırakıncaya kadar...

Ve arkasından bağıramadı bile!
Keşke ona seslenebilseydi! Ve keşke ona diyebilseydi.
"Beni bırakma..."
Gizli link'i görebilmek için cevap yazarak veya teşekkür ederek 5 sn bekleyiniz.. İçerigi Görmek İçin Cevap Yazın Cevaplarınız Kurallara Uygun Olsun Lütfen


___“O kimin için?” diyen kalın ve ahenkli bir ses duyunca, başını çevirdi. Karşısında siyah pantolonu ve bozuk vişne rengindeki kazağıyla Akın’ı görünce şaşkınlıkla irkildi. İrkilmek ne kelime! Neredeyse… Neredeyse nefesi kesilmişti. Gözlerini kırpıştırdı şaşkınlıkla. Ne kadar şaşırdığını belli etmemek için elinden geleni yapıyordu ama bundan tam emin değildi. Midesine bir yumruk yemiş gibi yutkundu.
___Kaan’nın gördüğü en yakışıklı adam olduğundan emindi. Onu o davette gördüğünde nefesi kesilmişti. Bütün kadınların bakmaktan zevk alacağı kadar yakışıklı bir erkekti o. Ama… ama… bu adam?..
___Akın gözlerini genç kadının elindeki şişede tutarak yanaştı. Kabanını giymemişti. Bir elinde öylece tutuyordu. Uzanıp ince parmakları arasındaki şişeyi aldı. Burnuna götürüp kokladı. Gamze de onu seyrediyordu. Tıpkı yanındaki tezgahtar kız gibi… O kırmızı rengin içinde… mavi gözleri… dayanılmayacak kadar dikkat çekiyordu!
___“Hımm. Güzelmiş! Kime bu? Kaan’a mı?”
___Gamze şaşkınlığından kurtuldu. Dikkatini toplamaya çalıştı. Sinekkaydı traş olunca, köşeli çenesi, gülümsemeye hazır dudakları, keskin burnu, okşanmak için yaratılmış gibi duran pürüzsüz yanakları meydana çıkmıştı. Ve saçları… Simsiyah saçları yandan ayrılmıştı. Bir kısmı geriye giderken, bir kısmı da eski günlere inat kaşının üzerine inmişti. Hem çok… çok tutucu bir taranıştı… Hem de fazlasıyla dikkat çekici… Ensesindeki saçlar ise iyice kısalmıştı.
__“Sana tabii!” dedi zorlukla. Bu adama yakışıklı denemezdi… Evet, Kaan yakışıklıydı… Kadınların hoşuna gidecek kadar göz alıcıydı. Ama şimdi sakallarından ve fazla saçlarından arınmış bu uzun adam… bir kadının değil paylaşmak… kimseye göstermek istemeyeceği kadar… seksi gözüküyordu. Gamze bu güne kadar bir erkek için seksi terimini hiç kullanmamıştı. Güzel vücutlu erkek çok görmüştü… Alımlı… Uzun boylu… Kız kadar güzel olanlar… Yakışıklılığının farkında olan playboylar… Ama seksi bir erkek hiç görmemişti. En azından kendisine göre… Bu kazağı almakla iyi etmemişti. Müşterilerinin yarısından fazlası kadın olan bu parfümcüde adama yan gözle bakmayan bir kadın neredeyse yoktu.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

___“Ne kadar ateşli olduğumu düşün…” diye mırıldandı adam kısık bir sesle. “Aylarca bir kadına dokunmadığımı hatırla! Seni nasıl mutlu edeceğimi düşün… Belki de hayatında olmadığın kadar uzun süre zevkin doruklarında olacaksın?”
___Gamze son bir çabayla kıpırdandı. Bu sözler bile garip bir şekilde içini ürpertmişti. “Ha..Hayır!” diye kekeledi. “Akın! Biz arkadaşız.. Hani biz… biz dosttuk?
___“Fikrimi değiştiremez miyim? Yatak hemen şuracıktayken ve sen böyle cennet gibi kokarken?..”
___Dudakları yeniden yaklaşmaya başlayınca Gamze nefessiz kaldı. Bir şeyler yapmalıydı… Bir şeyler söylemeliydi… Böyle bir adama nasıl karşı konulurdu ki? Neredeydi o Gamze? Neredeydi o tecrübeli, erkekleri parmağında oynatan, onların isteklerine taştan bir duvar gibi karşı koyabilen Gamze?
___“Akın…” diye fısıldadı.
___“Bu gece ne kadar da çok adımı söyledin? Ne dersen de! Ne söylersen söyle bu gece seninle sevişeceğiz küçük hanım!” dedi adam alayla. Dudakları onun dudaklarına yaklaşmıştı ama dokundurmadı. Öylece duruyordu. Gamze’nin göğsü ise yaşadığı dehşetten dolayı hızla inip kalkıyordu. Akın’ın bir kaşı hafifçe kalktı. “Ne oldu? Korkuyor musun yoksa?” diye sordu aynı alaycı tavırla.
___“Evet!” diye itiraf etti genç kadın. “Lütfen yapma!”
___“Ne yapmayayım Gamze?”
___“Bırak beni! Devam etme ne olur!” Bu açık bir kabullenişti ama bunu ne Akın fark etti ne de Gamze.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

___İki erkek dostça sarıldılar birbirlerine. İki devin birbirine sarılması gibiydi. Gamze ayaklarının altında bir sarsıntı olmamasına şaşırmıştı. Şu kesindi ki, aynı tehlikeleri birlikte yaşayan ve birlikte ölüme koşan insanlar, kendilerini kardeş gibi hissediyorlardı. Başka türlü böylesine içten sarılmak mümkün değildi.
___Onlar ayrıldıktan sonra Tahir bir an dönüp Gamze’yi süzdü. Can dostu arkadaşının değer verdiği kadına yeniden değer biçer gibiydi. Sonra aynı ılık gülümsemeyle Gamze’yi övdü. “Resimlerinizden bile güzel olduğunuzu söylemek isterim Gamze Hanım. Fotoğraflar kesinlikle sizi yansıtmıyor.” Genç kadın elinde olmadan gülümsedi. Bu iltifat değildi. Böyle bir adam boş iltifat etmezdi. Tahir yerdeki Gamze’nin valizini aldı. “Hadi gidelim. Diğerleri de sizi bekliyor. Geç kaldınız.”
___Yoldaki kavga olayından bahsetmeyen Akın omuz silkti. “Yollar yüzünden!” O da yerden kendi çantasını almıştı. Tahir dönüp asansöre doğru yürüdüğünde Akın da Gamze’nin kulağına fısıldadı. “Umarım gördüğü fotoğraflar çıplak olanlar değildir!” dedi şakayla.
___Gamze ona ters ters baktı. Bu adama inanamıyordu. Biraz büyükçe bir arkadaş edinseydi keşke! Bu çocuk ruhlu kahraman neden kendisiyle uğraşıp duruyordu? “Beni kızdırmaya uğraşma komutan!” diye fısıldadı. “Ben sokakta dövdüğün iki üç serseriye benzemem. Başkalarının yanında bu çıplak pozlardan söz edersen alıveririm boyunun ölçüsünü!”
___“Şişşt! Kızma hemen. Şakadan da anlamıyorsun. Tahir çıplak resimlerini görmüşse bile bunu belli etmeyecek kadar efendi bir insandır.”
___“Senin olmadığın kesin!”
___“Ben de öğreniyorum işte! Bana çok faydan oluyor doğrusu!”
___Gamze ona aldırmadan Tahir’in peşine takıldı. Asansörde iki uzun adamın arasında olmak kendisini birazcık minik hissettirmişti. Normal bir erkekten bile uzun olan bir kadın için bu her zaman olabilecek bir duygu değildi. Ama asıl şaşkınlığı son kata çıkıp da kapıda kendilerini bekleyen diğer erkekleri görünce yaşadı. Neredeyse yerinden kıpırdamayacaktı. Kat koridorunda öylece durmak ve onların arasına karışmak istemiyordu. Erkeklerin dördü de aynı boylarda, benzer atletik yapıya sahiptiler. Fakat yeni gördüğü bu diğer iki erkek, yüzleri hariç tıpatıp birbirlerine benziyorlardı. Aynı boy, aynı sırım gibi vücut… Hangisi hangisiydi anlamak zordu. Tabii ilk anda… Nedense Tamer ile Doğan’ı kadınca bir içgüdüyle birbirinden ayırdı. Şu yeşil gözlü dev Doğan olmalıydı. Simsiyah saçları gürdü ve yandan geriye doğru hoş bir biçimde taranmıştı. Akın’ınkiler kadar uzun değildi ama iyi kesimliydi. Esmer cildi pırıl pırıldı. Ve inceleyen bakışlar… Güzel bir kadın olduğu için değil… Aynı Tahir’inkiler gibi puan veren bakışlardı.
___Diğeri de Tamer olmalıydı. Onun da saçları gür ve iyi kesimliydi. Geriye doğru biraz tutucu bir şekilde taranmıştı. Gözünün kıyısında çok hoş bir yara izi vardı. Doğan kadar keskin bakmıyordu. Belki de o dayanılmayacak kadar güzel olan kahverengi gözleri böyle gözükmesine sebep oluyordu. O gözler bu güne kadar bir erkekte gördüğü en güzel gözlerdi. Yumuşak ve etkileyici… Ama bunun bir kamuflaj olduğu o kadar açıktı ki! Başını her zaman derde sokan adam, bu yakışıklı adam mıydı? Bu çok ilginçti. Oysa gayet sakin gözüküyordu.
___“Doğan… Tamer…” diye tanıttı Tahir arkadaşlarını. “Gamze Hanım…” diye ekledi sonra. İki erkek de genç kadının elini Tahir gibi yumuşakça sıktı. Ancak onların yumuşacık dokunuşları bile bir güç gösterisiydi sanki.
___“Memnun oldum!” diyen Gamze biraz çekinerek gülümsedi. “Akın söylemeseydi hepinizi kardeş sanırdım! Aranızda küçücük kaldım. Kardeş olmadığınıza eminsiniz değil mi?”
___“Aman Gamze Hanım! Çok şükür değiller. Birisiyle bile uğraşmak yorucu…” dedi güzel bir ses. Konuşmasında garip bir şive hissediliyordu ama çok anlaşılır bir vurgusu vardı. Genç kadın başını çevirince kapının ağzında duran güzelleri gördü. Eğer bu bir şakaysa, iyi bir şakaydı doğrusu. Ağzı neredeyse açık kalmıştı.
___Kendisini yanağından öpen esmer güzeli, hayatında gördüğü en çekici kadındı. Eğer uzmanlar kendisine güzel diyorlarsa, bu kıvır kıvır saçlı esmeri görmemişler demekti. Daha evvel bu kadar siyah gözler de görmemişti. Öylesine güzel bir yüzü vardı ki, bebek gibi demek ona hakaretti.
___Ve… Ve… Kendisini nazikçe öpen diğer kadın!
___Avrupa’da bu kadına benzer çok kadın görmüştü. Genelde sarışın ve renkli gözlülerdi. Ama bu kadın kadar güzelini Avrupa’da bile görmemişti. Upuzun düz ve gür saçları neredeyse… neredeyse beyazdı. Gülümseyen yüzünün güzelliği, Natalia olduğunu tahmin ettiği diğer esmer güzelden hiç geri kalmazdı. Ve hayatında ilk kez, gerçekten güzel olduğuna, güzel bir vücuda sahip olduğuna sevindi. Şu esmer hamile kadın hafif göbeğine rağmen bile en az sarışın olan kadar seksi gözüküyordu.
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg 307783_265396650149402_189445854411149_952812_627377441_n.jpg (26,9 KB (Kilobyte), 82x kez indirilmiştir)
__________________Crea isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

sponsor
Alt 04 Ekim 2011, 19:56   #2 (permalink)
Kayıtlı Üye

Üyelik tarihi: 20 Temmuz 2010
Mesajlar: 76
Tesekkür: 43
0
Tecrübe Puanı: 6
canoo33 is on a distinguished road
Standart

teşekkürler
canoo33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 04 Ekim 2011, 20:11   #3 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
Rapunzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 22 Mart 2011
Nerden: istanbul
Mesajlar: 471
Tesekkür: 40
21
Tecrübe Puanı: 7
Rapunzell has a spectacular aura aboutRapunzell has a spectacular aura aboutRapunzell has a spectacular aura about
Standart

tesekkürler
__________________
Sen bilmezsin..
O bilmez..
Hiç kimse bilmez, bilemez..
Hatta ben bile !
Bir tek paşa gönlüm bilir
Rapunzell isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 04 Ekim 2011, 20:12   #4 (permalink)
Kayıtlı Üye

Üyelik tarihi: 20 Temmuz 2010
Mesajlar: 76
Tesekkür: 43
0
Tecrübe Puanı: 6
canoo33 is on a distinguished road
Standart

teşekkürler
canoo33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 04 Ekim 2011, 20:27   #5 (permalink)
Kayıtlı Üye

Üyelik tarihi: 20 Temmuz 2010
Mesajlar: 76
Tesekkür: 43
0
Tecrübe Puanı: 6
canoo33 is on a distinguished road
Standart

teşekkürler
canoo33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 04 Ekim 2011, 20:35   #6 (permalink)
Kayıtlı Üye

Üyelik tarihi: 29 Ağustos 2010
Mesajlar: 34
Tesekkür: 42
0
Tecrübe Puanı: 0
Nick25 is on a distinguished road
Standart

tesekurler
Nick25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 04 Ekim 2011, 21:09   #7 (permalink)
Kayıtlı Üye

Üyelik tarihi: 15 Eylül 2011
Mesajlar: 65
Tesekkür: 0
0
Tecrübe Puanı: 5
oytunbay is on a distinguished road
Standart

teşekkürler
oytunbay isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 04 Ekim 2011, 21:25   #8 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
baglancell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 27 Ağustos 2010
Nerden: Sakarya
Mesajlar: 77
Tesekkür: 14
1 Mesajina 4 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 6
baglancell will become famous soon enough
Standart

teşekürler
baglancell isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 04 Ekim 2011, 22:23   #9 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
baglancell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 27 Ağustos 2010
Nerden: Sakarya
Mesajlar: 77
Tesekkür: 14
1 Mesajina 4 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 6
baglancell will become famous soon enough
Standart

ben hotfile den indiremiyorum acaba başka bi link koyabilir misiniz?
baglancell isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 04 Ekim 2011, 22:36   #10 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
Crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 05 Temmuz 2010
Nerden: yoklar adası
Mesajlar: 1.633
Tesekkür: 355
469
Tecrübe Puanı: 54
Crea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond repute
Standart

Alıntı:
baglancell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben hotfile den indiremiyorum acaba başka bi link koyabilir misiniz?

hemen ilgileniyorum.
__________________Crea isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Cevapla

Etiketler
arsal, beni, bırakma, fatih, murat

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 18:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.0
Forumla+
güzel sözler - Aşk Sözleri - şarkı sözleri