Forumla.Net Forum - Biz Bir Aileyiz  

Go Back   Forumla.Net Forum - Biz Bir Aileyiz > Kitaplık > Kitaplara Dair Her Şey > E-Kitap İndir

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25 Mayıs 2011, 17:00   #1 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
Crea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 05 Temmuz 2010
Nerden: yoklar adası
Mesajlar: 1.633
Tesekkür: 355
469
Tecrübe Puanı: 54
Crea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond reputeCrea has a reputation beyond repute
2011 Zoraki Koca Şahane Gelin 2 - Fatih Murat Arsal

Zoraki Koca Şahane Gelin 2 - Fatih Murat Arsal

ZORAKİ KOCA ŞAHANE GELİN
2
O, iflah olmaz derecede kaba, suratsız bir adamdı...
Diğeri ise hayat dolu, inatçı, güzelliğinin farkında olan bir genç kızdı...
O, kızın neden kendisiyle uğraştığını bir türlü anlayamıyordu.
Diğeri ise basit bir korumayı aklından çıkaramamanın şaşkınlığını yaşıyordu.
En büyük şaşkınlığı ise evlenmeye zorlandıklarında yaşayacaklardı.

Zoraki Koca Şahane Gelin kitabının kahramanı Osman’ın kayıp kardeşi
Kara ve onu iyi bir koca yapmaya karar vermiş güzel Tuğçe’nin
aşka yolculuklarının hikayesi…
Resmi Gercek Boyutunda Gormek Icin Burayi Tiklayin.

...VE OSMAN'LA KARA KARŞILAŞIYORLAR... TUĞÇE VE GÜLAY DA...


___Yeni adam da arabadan inmiş, kendi tarafına dolanmıştı. Memnuniyetle onun kapısını açmasını bekledi. Madem zorla bu koruma ile gönderilmişti, bunun tadını biraz çıkarsa ne olurdu ki? Bacaklarının gözükmesine aldırmadan arka koltuktan dışarıya çıktı. Zaten dimdik duran dev koruma, etrafını süzüyordu. Bacaklarına falan baktığı yoktu. Kıza yardım etmek için elini bile uzatmamıştı. Emektar şoförleri olsaydı nazikçe kendisine yardım ederdi. ‘Bu adamı biraz eğitmek gerek’ diye düşündü.
Elini uzattı.
___“Yardım eder misin? Eteğim çok dar…”
___Korumanın siyaha yakın kahverengi gözleri kısıldı. Bir an için yırtmacın kıyısından gözüken pürüzsüz bacaklarına baktı. Genç kız süper ince ten rengi bir çorap giymişti. Sonra bakışları karşılaştı. Tuğçe onun neredeyse kendisini reddedeceğini sandı. Ama adam yavaşça iri elini uzattı.


**************************************************
___“Buraya gelmek istememenden bahsediyorum. Üzerime ceketimi giymemi istediğin anda anlamamıştım. Hava çok sıcak… Giymek istemedim. Hem sen de ceketini çıkarmışsın? Bu güzel havada rüzgârı hissederek yürümek istedim. Ama sen erkeklerin beni şey sanacağını düşündün, değil mi?” Başını kaldırıp yine ona baktı. “Şey... Hani var ya?... Kötü kadın?..”
___Genç adam hafifçe iç çekti. Dudakları isteksizce açıldı. “Öyle bir kadın olamayacak kadar güzelsiniz… Ama bu loş ortamda erkeklerin ilk bakacağı yer, güzel yüzünüz değil, giyiminiz ve içindeki güzel şeydir… Bir erkek için berbat bir karışım…”
___Tuğçe o yaşına kadar hiç hissetmediği bir şey hissetti. Kalbi hızla atmaya başlamıştı. Sebebini hiç anlamadı. İçinde pır pır eden bir kelebek, sanki dışarıya çıkmaya çalışıyordu. İçindeki güzel şey mi? Bu ne berbat bir iltifattı? Neden hoşlanmıştı peki? Diğer yandan adamın sesindeki sert ton canını azıcık acıtmıştı. Bu adam gerçekten de iltifat etmeyi bile beceremiyordu.
___“İltifat ederken bile hakaret ediyor gibisin?..” dedi ona. “Ya da tam tersi! Senden hoşlanmamam için elinden geleni yapıyorsun.”
___“Bu gerekli değil zaten…”

**************************************************
___Genç adam şaşırmıştı. Kabul etmeliydi ki bu çılgın kız sürekli kendisini şaşırtıyordu. Bir onun parlak gözlerine, bir de elindeki mısıra baktı. Şimdi bu çocuk kendi ısırdığı şeyi bir başkasıyla paylaşmak mı istiyordu? Sonra yeniden yemeye devam edince tiksinmeyecek miydi? Bu çok ilginçti. Acaba sandığı kadar da kendisini beğenmiş olmayabilir miydi?
___“Teşekkür ederim, istemem!” dedi mesafeli bir sesle.
___“Hadi ama! Isır bir kere! Ne derler bilirsin! Sonra bir yerin şişer Allah korusun!”
___Gözleri muziplikle parlıyordu. Genç adam onun pürüzsüz yanaklarının hafif kızardığını gördüğünü sandı. Ama yürüme yolunun lambalarının loşluğunda bunun bir yanılsama olması mümkündü.
___“Tuğçe Hanım…” diye başladı ama genç kız onun sözünü kesti.
___“Benim ısırdığım yerden ısırmaya tiksiniyor musun yoksa?”
___Karahan onun gözlerinin içine baktı. Meydan okuyan o gözlerdeki pırıltıyı daha evvel hiç bir kadında görmemişti. Sonra yavaşça elini kaldırdı. Parmak uçlarını mısıra doğru değil, kızın yüzüne doğru götürdü. Onun dudağının kıyısında kalan bir parça mısırı inanılmaz bir yavaşlıkla aldı. Sonra Tuğçe’nin kocaman açılmış gözlerinin altında kendi ağzına götürdü.
___Genç kızın nefesi kesilmişti.
___Bütün vücudunu anlamsızca saran ürpermenin etkisiyle yutkundu. Adamın biçimli ağzına götürdüğü minicik mısırı sanki bir avuç mısırmış gibi çiğnemesini izledi. Hayatında… Hayatında daha evvel bu kadar erotik bir şey… yaşamamıştı. Garip bir şekilde göğüs uçları kıpırdandı. Gözlerini neredeyse safça kırpıştıracaktı. Titreyen elindeki mısırı düşürmemesi ise bir mucizeydi.

**************************************************
___Adam derin bir nefes daha aldı. Kısılı gözleri genç kızın gözlerine kilitlenmişti. “Niye geldiniz Tuğçe Hanım?”
___“Çok kabasın… İnsan misafirine böyle mi davranır?” Kitabı sehpaya geri koyup yine korkuluğa yaslandı. Güzel dudakları tatlı bir kıvrılmayla biçimlenmişti. Gözleri adamın beyaz tişörtünden bile belli olan kaslarına kaydı. Zor bir hayatı olmalıydı. Fazlasıyla atletikti ama hantal değildi.
___Adam bir kaşını hafifçe kaldırmıştı. “Siz misafir değilsiniz.”
___“Öyleyim. Sen de kabasın.”
___“Tuğçe Hanım…” diye homurdandı Kara.
___“Tuğçe…”
___“Efendim?”
___“Tuğçe dedim. Bana Tuğçe diyebilirsin. İnsan öptüğü kıza biraz daha samimi davranabilir, değil mi?” Gülümseyen gözleri gizli bir ateşle ışıldıyordu. Adamla kavga etmeye hazır hali, dudaklarındaki gülümsemeye de yansımıştı.

**************************************************
___“Sen istisnasın… Sen ve kızım… Serra… İkiniz de önemlisiniz. Sizi düşünmeyi ve sevmeyi asla unutmam. Bana bunu öğrettiniz. Ama kardeşimin ölümünden sonra bir daha kimseyi o kadar sevmeyeceğim diye yemin etmiştim. Sevginin can acıttığını düşünüyordum…”
___“Acıtıyor…” diye onayladı genç kadın. Adamın saçlarını bebek gibi okşuyordu. Sonra yeniden başını kaldırıp o çok sevdiği koyu erkeksi gözlere baktı. “Ama sevginin güzel yanı da bu! Sen işe gittiğin zaman bile seni özlüyorum ve canım acıyor. Ben okuldayken bile aklıma hep sen geliyorsun ve yine canım acıyor. Uyandığımda yanımda olmadığını görünce de canım acıyor. Geç geleceğini öğrendiğimde de canım acıyor. Bir şeye üzgün olduğunda da… Ama yine de seni sevmekten vazgeçmiyorum. Bana evliliğimizin ilk günlerindeki gibi davransan bile, seni sevmekten yine de vazgeçmem…”
___“Gülay…”
___“Şişşt! Sevgi bu zaten! Canın acısa da seviyorsun. Sebebini anlamasan da seviyorsun. Bir erkeği kaba ve ilgisiz bulsan da seviyorsun. Seni terk edip gideceğini bilsen de seviyorsun.”
___“Bunların hiç birisi sana olan sevgimin minnacık bir kısmını bile ifade edemez!”
___Gözyaşları içindeki genç kadın kıkırdadı. “Bu iyi koca bebek! Bu sözleri her zaman bekliyorum bak… Ayrıca eminim ki kardeşin ölmedi. Yarın göreceğimiz kişi o olmasa bile bir gün onu bulacaksın!”

**************************************************
“Bunun Kara ile ne ilgisi var?”
___“Hiçbir ilgisi yok. İşin garibi de bu zaten. Adam sana bakmıyor bile! Ne hoş değil mi?”
___Tuğçe’nin elindeki fincan, parmaklarının ucunda titreyip yamuldu. Neredeyse birkaç damla, uzun beyaz bacaklarına dökülecekti. Aşağıya tekrar inmeden önce üstünü değiştirip bacaklarını gösteren kısa bir şort ile askılı bir bluz giymişti. Fincandan sıçrayan iki damla, o güzel bacakları sıyırıp yere damladı. Genç kız yüzündeki kızarmış ve öfkeli ifadeyi göstermemek için hemen önündeki peçeteye uzandı. Eğilip yerdeki mermeri sildi. Eğildiği için annesinin kendi yüzüne inen kanın sebebini anlamayacağını da umuyordu. Sonra doğruldu.
___“Evet… Çok hoş!” dedi kuru bir sesle.
___“Herkes yapmaz… Yakışıklılığını kullanarak seni elde etmeye çalışabilirdi.”
___“Doğru… Çalışabilirdi aptal…” diye homurdandı Tuğçe.
___“Ne?”
___“Yok bir şey… Yani bence o kadar yakışıklı değil.”
___“Demek sence yakışıklı değil? Yazık… Zaten saçma ama sanırım o da seni çekici bulmuyor. Hâlbuki sen gördüğüm en güzel kızsın.”
___“Anne…” dedi genç kız sabırla. “Beni çekici bulmadığını söylemen hiç hoşuma gitmedi. Umurumda değil aslında ama yine de kalbimi kırıyorsun. Ayrıca ben de onu çekici bulmadığım gibi, o beni çekici bulsa bile ona ilgi göstereceğimi sanmıyorum. Onu aşağılamak istemiyorum ama bir koruma ile çıkacağımı düşünmüyorsun umarım?”
___“Arkadaşın Sibel çıkıyor ama?”
___“Çünkü o bir aptal. Bence hormonları beynindeki gri hücreleri ele geçirmiş.”
___“Hormonları bazen dinlemek lazım! Öyle olmasaydı siz şimdi olmazdınız”
___Tuğçe hayretle annesine baktı. Koyulaşan mavi gözleri ile neredeyse donup kalmıştı. Sonra kendisini topladı. “Ben bekaretimi evli olmadığım bir erkeğe asla vermem. Sibel’in niyeti buysa kendisi bilir. Sonra da üzgün perişan hayatına devam eder. Ya da başka bir tane bulur. Koruma olmaz da ekmekçi falan olur. Bana ne! Onu uyardım.”
___“Ben seksi kastetmemiştim. Bu da önemli elbette ama bence insan birisinden hoşlanıyorsa bunu göstermeli. Göstermekten de utanmamalı.”
___“Sibel gibi mi?” dedi genç kız soğukça. Uzanıp yeniden fincanını almıştı. Dudaklarına götürüp isteksizce bir yudum aldı.
___“Tabii.” Annesi gözüyle yeniden Kara’yı işaret etti. “O Sibel’i mutlu ederdi eminim. Para her şey değildir. Ben babanla evlendiğimde pek bir şeyi yoktu. Her şey zamanla oldu. Babanla evlenmek hayatımda yaptığım en iyi şeydi. Baksana Kara’ya… Deha ile nasıl ilgileniyor. Hiç kızmadan, sabırla sorduğu her soruya cevap veriyor. Patronun torunu olduğu için değil, istediği için yapıyor. Sence bir çocuk karşısındaki kişinin karakterini hissedemez mi? Nasıl da büyülenmiş gibi Kara’yı dinliyor! Evet, o eminim iyi bir baba olurdu. Onda bu potansiyel var… Keşke… Keşke… çocuğu ölmemiş olsaydı…”son bölüm


Gizli link'i görebilmek için cevap yazarak veya teşekkür ederek 5 sn bekleyiniz.. İçerigi Görmek İçin Cevap Yazın Cevaplarınız Kurallara Uygun Olsun Lütfen


link yenilenmiştir.
__________________Crea isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

sponsor
Alt 26 Mayıs 2011, 18:41   #2 (permalink)
Kayıtlı Üye

Üyelik tarihi: 26 Ağustos 2010
Mesajlar: 383
Tesekkür: 55
7
Tecrübe Puanı: 6
elifkayhan will become famous soon enough
Standart

teşekkürler
elifkayhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 26 Mayıs 2011, 19:30   #3 (permalink)
Kayıtlı Üye

Üyelik tarihi: 04 Ekim 2010
Mesajlar: 66
Tesekkür: 69
1 Mesaja Tesekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 6
graben is on a distinguished road
Standart

teşekkürler
graben isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 26 Mayıs 2011, 19:49   #4 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
ZuZayLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 01 Ağustos 2010
Nerden: UzAy
Mesajlar: 298
Tesekkür: 176
55
Tecrübe Puanı: 11
ZuZayLı is a name known to allZuZayLı is a name known to allZuZayLı is a name known to allZuZayLı is a name known to allZuZayLı is a name known to allZuZayLı is a name known to all
Standart

teşekkürler
__________________

ZuZayLı isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 26 Mayıs 2011, 19:51   #5 (permalink)
Kayıtlı Üye

Üyelik tarihi: 28 Ocak 2011
Mesajlar: 39
Tesekkür: 27
0
Tecrübe Puanı: 0
umut umut is on a distinguished road
Standart

teşekürler
umut umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 26 Mayıs 2011, 19:53   #6 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
severus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 02 Kasım 2010
Nerden: ankara
Mesajlar: 38
Tesekkür: 1
0
Tecrübe Puanı: 0
severus is on a distinguished road
Standart

teşekkürler
severus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 26 Mayıs 2011, 20:42   #7 (permalink)
Kayıtlı Üye

Üyelik tarihi: 21 Mart 2011
Mesajlar: 311
Tesekkür: 1
0
Tecrübe Puanı: 5
deryaa is on a distinguished road
Standart

teşekkürler
deryaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 26 Mayıs 2011, 21:24   #8 (permalink)
Kayıtlı Üye

Üyelik tarihi: 17 Ocak 2011
Mesajlar: 86
Tesekkür: 15
0
Tecrübe Puanı: 5
zoguz1 is on a distinguished road
Standart

teşekkürler
zoguz1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 26 Mayıs 2011, 22:37   #9 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
eselin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 17 Ocak 2011
Mesajlar: 55
Tesekkür: 3
0
Tecrübe Puanı: 5
eselin is on a distinguished road
Standart

teşekkürler
eselin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 26 Mayıs 2011, 22:50   #10 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
tuonela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 07 Temmuz 2010
Nerden: ankara
Mesajlar: 90
Tesekkür: 84
11
Tecrübe Puanı: 7
tuonela will become famous soon enoughtuonela will become famous soon enough
Standart

tesekkur ederim
tuonela isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Cevapla

Etiketler
2fatih, arsal, gelİn, koca, murat, zorakİ, şahane

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.0
Forumla+
güzel sözler - Aşk Sözleri - şarkı sözleri