Forumla.Net Forum - Biz Bir Aileyiz  

Go Back   Forumla.Net Forum - Biz Bir Aileyiz > Forumla Eğlence > Ortaya Karışık > Maksat Muhabbet Olsun

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16 Ekim 2010, 11:18   #1 (permalink)
Platin Üye

Üyelik tarihi: 24 Eylül 2010
Nerden: İzmir / Saray Bosna
Mesajlar: 4.668
Tesekkür: 739
982
Tecrübe Puanı: 108
melankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond repute
melankolik - İCQ üzeri Mesaj gönder melankolik - AİM üzeri Mesaj gönder melankolik - MSN üzeri Mesaj gönder melankolik - YAHOO üzeri Mesaj gönder melankolik isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart İlk Öpüşmenin Kuralı.

İlk Öpüşmenin Kuralı.

D udaklarınız ilk defa öpücük yüzü görüyorsa… Dünya işte o andan itibaren biraz değişmeye başlıyor… İlk anda yaşadıklarınızın tarifi zor ama oldukça heyecanlı. Sevgiliniz sizin onu öpmenizden memnunmu? Öpüşme ile aranızda bir kimya olduğu gerçeği doğru mu? İlk öpüşme bir ilişkide çok önemlidir ve bu tavsiyelere bir göz atın!

Sır 1: Doğru zaman
Öpüşme ile ilgili olan ilk soru doğru zamanın ne zaman olduğudur. Çünkü karşı tarafın beklentilerinden önce yapacağınız bir öpme hareketi yanağın size ters çevrilmesine sebep olabilir. Peki ne zaman öpüşmeli? Araştırmalara göre çoğu kadın 2. buluşmada kendini öpüşmeye daha hazır hissediyormuş. Ayrıca hatunu kapısına kadar bıraktınız ama orada sürekli oyalanıyorsunuz mutlaka o da sizin öpüşmek istediğinizi anlayacak fakat sizin bu hareketi beklenmeyen bir zamanda yapmanız gerekiyor. Çünkü o kapı önündeki beklemeler size artı puan kazandırmayacak. En beklemediği anda duyguların yoğun olduğu bir zamana kendinizi ayarlayın yeter.
İlk öpüşme her zaman için karşı tarafın zihninde heyecan yaratmalı. Yaratıcılık ve sürpriz faktörü size artı puan kazandıracaktır. Romantik bir anın içinde olduğunuzu hissetiğiniz zaman aslında yer ve zaman pek önemli olmayacak.

Sır 2: Erkek ve kadın birlikte lider olmalı
Çoğu insan ilk öpüşmenin ateşini erkekğin yakması gerektiğine inanır. Ama erkeklerin çoğuda bir kadının ona ilk hamleyi yapmasından hoşlanır. Araştırmalarda erkek deneklere yöneltilen sorulardan birine cevap ise şöyle oldu: “3. buluşmamızda henüz öpüşmemiştik. Her buluşmamızda 4-5 saat yalnız kalıyorduk ama bir türlü gereken hamleyi yapamıyordum. 4. buluşmamızda sabah erkenden dairemin kapısı çalındı ve karşımda onu gördüm. Hiçbirşey demeden beni o an öptü. İşte bu öpüşmeyi hayatım boyunca unutmayacağım kesin.” Bu örnektede görüldüğü gibi hem sürpriz hem de beklenen dışında olan bir olay gerçekten büyük etki yapmış.

Sır 3: Daha fazlasını sonraya bırak
Biliyoruz ilk öpüşmenizin oldukça ateşli olmasını ve uzun sürmesini istiyorsunuz ama böyle bir durum sizin kaba ve aceleci olduğunuzu ona gösterecektir. Kadınlar için ilk öpüşmenin agresif ve sulu olması en kötüsü olarak algılanmaktadır.

Sır 4: Şehvet size artı puan kazandıracak
Standart bir öpücük çoğu zaman ilk için yeterli olabilir. Ama birçok erkek ve kadın tarafından verilen yanıtlarda ekstra romantizm ve manevraların öpüşmenin tutku derecesini arttırdığı belirtildi.

Sır 5: Garip hareketler sizin için eksi puan
Kızı öpüceğiniz zaman saçı veya kulağıyla oynamanız onun hoşuna gidecektir ama sakın kollar ve bacak gibi uzuvları işe karıştırmayın.

Sonuç olarak

Orjinallik her zaman ilk öpüşmeler için uygun değildir. Eğer unutulmayan bir öpücük istiyorsanız içinizdeki sevgiyi ona göstermenin yolunu duygusal bir an yaşatarak gösterin.


Öpüşmek deyip geçmeyin

Öpüşme Rosalind Coward ‘ ın deyimiyle bir bağı, cinsel çekim ve arzunun yerine getirilmesini ifade eder.Öpüşme, doymak bilmez bir etkinlik, karşılıklı birbirine geçiş eylemidir. Belki kadınlar için erotik bağlılığın en yüksek derecesini temsil eden duygusal andır. Eğer ıslak ve ani değilse, gerçek öpücük değildir.Sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişiyle dudaklarınızı kenetlemek istiyorsanız, işte size adım adım bir rehber. Öpüşme, her zaman ilk flörtünü yaşayanlar için bir endişe kaynağı olmuştur. O ana kadar gizem taşıyan "nasıl?.." sorusu, insanları, ayna önünde deneme yapmaktan, o an tam olarak ne yapılması gerektiğine dair deneyimli yakınlarına danışmaya kadar götürür. Ancak şimdi derin bir 'oh' çekebilirsiniz çünkü "Öpüşme Sanatı" ile ilgili bu rehber, eğer deneyimsizseniz tüm korkularınızı geride bırakmanızı sağlayacak veya daha deneyimliyseniz unutulmaması gereken faydalı birkaç püf noktasını hatırlatacak.ÖPÜŞME KADINLAR İÇİN DAHA ÖNEMLİ

Kadınların öpüşmeyi bir ilişkiyi değerlendirme yöntemi olarak kullandıklarını ve öpüşmelerinin bir erkeği eş olarak seçebileceklerinin ön göstergesi olduğunu belirlendi.

Öpüşmeye daha az önem veren erkeklerin ise öpüşmeyi bir kadınla beraber olmak için kullandıkları ortaya çıktı.

Yapılan testlerde erkeklerin öpüşme konusunda pek seçici olmadıkları, bir kadınla öpüşmeden de ilişkiye girebilecekleri, hatta bir kadından hoşlanmasalar da ya da kadın iyi öpüşmese de beraber olabilecekleri görüldü.

Kadınlar öpüşmeyi erkek ve kadın ilişkilerinde birbirini bağlanma mekanizması olarak değerlendiriyor.

Kadınlar ve erkekler farklı öpüşme yöntemleri seçiyor
Erkeklerin tercihi Fransız öpücüğü.

London Enstitisü Psychiatry Uzmanı Dr Glenn Wilson, “Kadınların daha seçici olmalarının nedeni, onlar için bir ilişki daha fazla sorumluluk getiriyor. Erkekler ise istedikleri zaman birisiyle beraber olabiliyorlar” dedi.
PARTNERLERE ÖNEMLİ ÖNERİLER

Nefesine ve temizliğine özen göster!

Unutma ki, sen hissetmesen de ter kokun veya başka hoş olmayan vücut kokuları başkalarının dikkatini daha fazla çeker.

-Raptiye gibi saplanmış bir şekilde durma!

Öpüşmek çok önemli bir fiziksel temastır. Dudaklarımız, vücudumuzda en fazla sinir hücresi bulunan yerlerden biri. Bir organınız bunca uyarılmaya maruzken hiç kıpırdamaman hiçbir şey hissetmediğin anlamına gelir.

-Utanma!

Utanmak başarısızlığı çaırır... Dişlerin, dudakların, dilin yaşadığın o anı paylaşsın. Partnerini rahatsız etmeden öpüşme eylemine tam entegre ol.

-Hayal kurma!

Birisiyle ilk defa öpüşme ihtimalin varsa, hayal kurma. Hayal kurmak hayal kırıklığına ve strese davettir. İstediğin gerçekleştiği zaman o anın keyfini çıkarmaya bak. Unutma ancak bir tane ilk öpücük vardır, ona aşırı anlam yükleyerek kötü bir deneyimle başlamak istemezsin.

-Fazla dudak parlatıcısı sürme!(Bayanlar icin olan kisim

Kızlar, evet belki makyajınız, özellikle de parlatıcınızla çok daha hoş göründüğünüzü düşünüyorsunuz ama, erkekler genelde onlara yapış yapış gelen bu maddeyle temas etmek istemezler. Üstelik ortalıkta öpüştükten sonra rujlanmış dudaklarla dolaşmak da onlar için fazla uygun değildir.ÖPÜCÜĞÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ


Sert, hızlı, nazik ya da erotik fark etmez... Öpüşme şekli cinsel arzular hakkında ipucu veriyor!
Şehvetli öpücük

Yumuşak, yavaş ve tahrik edici mi? Bu tür bir öpücüğün tüm duyularınızı harekete geçireceğinden kuşkunuz olmasın. Elleri vücudunuzda dolaşırken dudakları da sizinkilerin üzerinde nazikçe hareket edecektir.

Sizin ihtiyaçlarınıza öncelik vereceğinden emin olabilirsiniz. Tabii siz de onu unutmayın. Kollarına sıkıca sarılarak ya da öperek heyecanını artırın.

Çekingen öpücük

Kararsız bir öpücük saflık göstergesi olabileceği gibi, ortamı nasıl alevlendireceğinden emin olmadığını da gösterebilir. Eğer duygularınızdan eminseniz ona yeşil ışık yakması gereken sizsiniz.

Onu daha sert bir şekilde öperek karşılık verin. Ellerini vücudunuzda özel bir yere koyun, örneğin kalçalarınıza. Bu sizin onu istediğinizi gösterir ve ona bir sonraki adımı atması için cesaret verir.

Tahrik edici öpücük

Alt dudağınızı hafifçe ısırıyor, kendine doğru çekiyor ya da dudaklarınız haricinde sizi her yerinizden öpüyorsa sizi tahrik etmeye çalışıyor demektir. Bu keyfinin yerinde ve sizi de bu havaya sokmaya çalıştığını gösterir.

Siz de gönüllü olduğunuzu belli etmek için onu ne kadar çok arzuladığınızı söyleyin ve daha önce denemediğiniz yeni bir şeyler önerin. Bu küçük oyunlarının sizi tahrik ettiğini bilmek onun da hoşuna gidecektir.

Sert öpücük

Yüzünüzü tahriş edercesine öpüyor ve tutkulu bir şekilde sizi kendine çekiyorsa aynı sert tutumunun yatakta da devam edeceğinden kuşkunuz olmasın.Geri çekilin , gözlerinin içine bakın ve nazlı bir tavırla yavaşlamasını söyleyin.

Yine hızlanırsa tekrar geri çekilin. Böylece sizi elde etmek için biraz daha nazik olmasının yeterli olacağını bilecektir.
1.Adım: Bakışma

Her zaman için, öpüşmeden önce büyük önem taşıyan bir bakışma aşaması yer alır. Bu aşamada, karşı tarafla göz teması sağlanır ve olacaklar konusunda iki tarafında hiç şüphesi kalmaz. İlk buluşmalarda genelde, bakışmayla beraber kızarma ve hatta heyecandan kaynaklanan anlamsız gülüşler de hakimdir. Tüm duraklamalara ve çekingenliklere rağmen, anahtar Bakıştır. Hatta bakışma tüm öpüşme sürecinde en önemli, kilit adımdır da denebilir. Bakarken aynı zamanda karşı tarafı ne kadar çok öpmek istediğinizi düşünmeniz (karnınıza kramplar saplansa da) doğru bir adımdır. Bu düşünce sizin, midesi bulanmış gibi anlamsız bakışlarla, ortamın romantizmini mahvetmek ve karşı tarafı huzursuz etmek yerine, onu etkileyici bir şekilde kesmenizi ve karşı koyamayacağı kadar romantik bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır. Bir anda, ortamda hiç konuşmadan öylece durmaya başladığınızda, sakın konuşarak anı bozmayın. Bakmaya devam edin ve ona doğru Yaslanmaya hazırlanın.

2.Adım: Yaslanma

Yaslanma, teknik olarak Bakışma kadar mükemmel olmak zorunda değildir. Daha çok, serbest-oluşumlu bir eylem olarak da nitelendirilebilir. Hatırlanması gereken tek şey, ne çok hızlı ne çok yavaş davranmamak gerektiğidir. Yani karşı tarafa yaklaşımınızda, bir nebze de olsa, şiirsellik olmalıdır. Bu aşamada, karşı taraf belki de bu yazıyı okumuş olacak ve Yaslanma hareketini, size doğru meyil alarak tamamlayacaktır. Ama tabii bu şekilde karşılık vermeme ihtimali de var. Karşılık vermemesinin nedeni heyecandan donup kalmış olmasından kaynaklanıyor olabilir. Tabii, bunların yanında bir de sizi gerçekten öpmek istememesi olasılığı da var. Bu durumda karşı taraf, tepkisiz kalarak sizin geri çekilmenizi umuyor olabilir. Sonuçta bir karara varmanız gerekecektir. Bu kararda biraz zorlanabilirsiniz; ama bakışlar size karşı tarafın düşüncesini anlatacak ve doğru yolu gösterecektir ve büyük ihtimalle her şey yolunda gidecektir. Geri çekilmeyip devam etmeye karar verdiğinizi ya da karşı tarafın bir anda size doğru yöneldiğini varsayalım, o zaman, kafanızı toplayın ve hedefe iyice odaklanın çünkü çarpışan burunlar zaten garip hislerle dolu olan o ana, biraz daha romantizm ekler. Hedefe ulaştıktan sonra, artık en karmaşık adımı atmanın vakti gelmiştir: Öpüşme.


3.Adım: Öpüşme

a) Dudakların Kenetlenmesi

Bu adım, aslında birkaç aşamadan oluşur, dolayısıyla çok dikkat gerektirir. Dudaklar kenetlendi mi, sadece öpüşmeye konsantre olun. Dudakların çok ıslak olmasını istemezsiniz ama çok kuru olmaları da rahatsızlık hissi verir. (Dudaklarınızı Yaslanma aşamasının bitiminde yalayarak ıslatabilirsiniz, ama bu başlangıç için işleri karıştırabilir. Eğer yine de denemek isterseniz, bu işlemi yaparken olayın akışını bozmamaya özen gösterin.) Öpüşürken, bunun ne çeşit bir öpüşme olduğundan emin olun. "Seni gerçekten çok seviyorum" öpücüğü mü, yoksa "Benimle hemen şimdi içeri gelmeni istiyorum seni seksi şempanze!" öpücüğü mü?! Bu daha çok kiminle olduğunuza bağlı bir şeydir, ama karşı tarafa duyduğunuz tutkunun derecesine göre dudaklarınızın baskısını ayarlamayı unutmayın. İçinizde ne kadar tutku birikmiş olursa olsun, sakın bir anda çok sert ve hızlı olmayın. Bir spor araba değil de, bir Vosvos kullandığınızı hayal edin, daha ağır ve sabırlı davranın.


b) Sarılma

Öpüşme birkaç saniye sonra hala devam ediyorsa, bu aşamada devreye eller ve kolların girmesi doğru olur. En sağlam adım, sarılırmış gibi kollarınızı ona dolamaktır. Daha sonra öpüşmenin gücüne göre birbirinizi daha sıkı veya daha gevşek sararsınız; ama bu işlemi yaparken unutmayın, karşınızdakiyle güreşmiyorsunuz, öpüşüyorsunuz! Amaç, karşıdakinin nefes alımını kesmemektir, bu nedenle yumuşak olun. Sarılmayı kollarla yapılan bir hareket olarak düşünün. Deneyim kazandıkça, duruma göre daha farklı şekillerde de karşı tarafa yaklaşabilirsiniz.


c) Fransız Öpücüğü

Ve dünyaca ünlü Fransız Öpücüğü…Öpüşenlerin tüm benlikleriyle katılmalarını gerektiren ve çok kolay berbat edilebilecek bir öpüşme şeklidir. Ağızlar açık olarak yapılan karşılıklı bir alış-veriştir ve genelde sessiz sakin bir yerlerde daha büyük zevkle yaşanır. Ulu orta yerlerde başkalarını bu şekilde öpüşürken görmek size nasıl rahatsızlık verirse, başkaları da aynı şekilde sizi o konumda görmekten rahatsızlık duyacaktır. Dolayısıyla başkalarının sizi görmesine fırsat vermeyin. Öpüşürken, unutmamanız gereken en önemli nokta, her ne kadar televizyonlar sizi aksine inandırmaya çalışsa da, amaç, sevgilinizin midesini yalamak değildir. Diliniz, onun ağzında olmalıdır, evet, ama abartmadan araştırmacı bir tavırla. Fransız, çok tutkulu olmasına rağmen, bu kontrollü bir tutku olmalı. Kontrollü bir biçimde yapıldığı takdirde, Fransız Öpücüğü, başka bir tür olan Beden Öpücüğüne öncülük yapabilir.


d) Beden Öpücüğü

Bu, şu ana kadar beden öpücüğünü denememiş olanların düşünebileceği gibi, seks yerine kullanılan başka bir deyiş değil. Kesinlikle yatak odasında gerçekleştirilmesi gereken bir aktivite olmasına rağmen, seksten çok farklı bir şeydir. Partnerinizin tüm bedenini (ayak ucundan, başına kadar) öpücüklerle kaplamak olarak da tanımlanabilir. Bu öpücüklerin uzunlukları ve çeşitleri bölgeden bölgeye değişir ve öpücüklerin farklarını tayin etmek, kesinlikle bir uzmanlık işidir. Beden öpücüğünü yaparken, size rehberlik edeceği için öpüşme kabiliyetinizden emin olmalısınız. Yaptığınızdan zevk almayı sakın ihmal etmeyin. Eğer tüm bu kurallara uyarsanız, endişelenmeniz gereken hiçbir şey kalmayacaktır. Emin olun, iyi bir öpüşmeden daha çok zevk verecek şey çok azdır. Sadece öpüştükten sonra, onun gözlerine tekrar bakmayı unutmayın ve ayrıldıktan sonra da dikkatli yürüyün de ayağınız takılmasın

.
Öpüşmek , Nasıl Öpüşülür ?

Öpüşmek. Sevmenin en eğlenceli biçimi. Çeşit çeşit öpücük var . Belki birçok alternatifi deneyerek eğlenceyi maksimuma getiriyorsunuz ya da klasik bir öpücüğün hazzıyla yetiniyorsunuz. Yine de biz, uygulanabilecek öpüşme biçimlerinden birkaçını buraya sığdırdık. Denemek, yaratıcılığınızı kullanarak yeni alternatifler üretmek elinizde. Kolay gelsin!

Nasıl Öpüşülür?

1- İyi öpüşebilmenin en önemli unsuru dudaklarınızı kullanabilmenizdir. Dudaklarınızın rahat ve yumuşak olabilmesine özen gösterin. Uzun bir süre dudak dudağa temas çok etkili olacaktır. Dudaklarınızı partnerinizin yanaklarında ve boynunda dolaştırmayı da ihmal etmeyin.

2- Nefesinizi kullanın. Boynunda ve kulağında sizin hafifçe nefesinizi hissetmesi çok hoşuna gidecektir

3- Dilinizi öpüşmenin ilerleyen safhalarında kullanmalısınız. İlk etapta partnerinizin dudaklarını yumuşakça yalamaya başlayın. Partnerinizi öpmeden dudaklarını nemlendirin. Öpüşmeye başladığınızda kendi dudaklarınızı da nemlendirmeyi unutmayın.

4- Dilinizi partneriniz boynundan kulağına, geçtiğiniz bölgeleri hafifçe yalayarak götürün. Kulak memesini de emebilirsiniz. Kulağını ağzınızla kapatıp derin nefes alin.

5- Dilinizin ucunu partnerinizin kabul etmesini saglayin siz de onunkini. Bu oynasmadan sonra partnerinizin dilini hafifçe emmeye başlayın. Partnerinizin dudaklarini hafifçe emin ve yalayin.Çenesini hafifçe isirmaniz hosuna gidecektir

6- Partnerizin vücudundaki hassas bölgeleri ona sormadan bulmaya çalisin. Dudaklarinizla onun vücudunu kesfedin Genelde hassas olarak adlandirilan bölgeleri söyle siralayabiliriz;meme baslari,goguslerin arasi, kollarin alti, göbek çukuru.
1. kızın boynunu ıslattıktan sonra hafifce ufleyin (kudururlar)
2. boyunave dudaklara abartmadan sert dil darbeleri ve dis gecirme olayına girin
3. her kızla aynı opusulmez kızın opusme stilini ogrenip olayı ona gore yonlendirin
4. eger kız cok guzel opusuosa baglantınızı kopartmayın.
kızları opmek o kadar zor bisi deildir bi kez ben trende yanıma oturmus olan ve tanımadıgım bi kızı yolculuk suresınde tavlayıp yalamıstım bile ve kız benim opustugum kızlar icinde en iyi opusen kızdı ve ben ancak 1 saat yaladım ve trenden indikten sonrada bi daa kızla gorusmedim ben bu salaklıgı yaptım siz yapmayın(bu arada tren olayı yalan veya abartı deil tam 4 yolculukta 3 kız bagladım ustuste 4duncudede baglıyodum kız telefon nomu istedi trenden bi indik bi golyat gelip kızı aldı erkek arkadasıymıs az daa kabagı yardırıyoduk eheehe)[/b]
Öpüşme şekilleri

Maceracı

Öpüşme tekniği:İstekleri bitmez ve oldukça sırnaşık bir şekilde öpüşür. Ayrıca öpüşme esnasında vücut temasına çok özen gösteren maceracı, bu davranışıyla öpüşmenin onun için cinsel ilişkiden önce gelen bir basamak olduğunu gösterir.
Vücut yapısı: Kaslı, geniş omuzlu, erkeksi, sportif
Özellikler: Bonkör, ama yine de belli bir amaç doğrultusunda!
Sonuç: İstediği herşeyi elde eder! Zaman o kadar önemli değildir!


BU RESİM parazit TARAFINDAN SİLİNMİŞTİR!

Baştan çıkarıcı

Öpüşme tekniği: Severek ve yorulmak bilmeden öpüşür. Ayrıca sırnaşık ya da karşısından çok fazla istekte bulunan birisi değildir.
Vücut yapısı: Güçlüdür, ama yine da az kaslıdır. Her zaman bakımlıdır ve gözlerinde derin bir anlam gizlidir. Dolgun dudaklıdır.
Özellikler: Nazik ve baştan çıkartıcıdır. Kadınları parmağına dolayabilir..
Sonuç: Her zaman ne istediğini ve neyi nasıl elde edeceğini bilir.

İş kolik

Öpüşme tekniği: Onun için hiç şüphesiz en önemli unsur başarıdır! Öpüşmeyi sever, tabii çok uzun ve sık öpüşür. Ama dili gereğinden fazla hareketlidir! Öpüşürken karşı tarafı mıncıklamaktan hoşlanır. Ancak bir anda kalkıp işe gidebilecek bir kişiliği vardır.
Vücut yapısı: Zayıf, solgun, sportif, ince dudaklı ve uzun yüzlüdür.
Özellikler: Her zaman nesneldir. Oldukça başarılıdır. Beklentileri fazladır.
Sonuç: Her zaman kontrolü elinde tutmak isteyen ve zor aşık olan bir insan..

Evcil

Öpüşme tekniği: Dünyada öpüşmekten daha çok sevdiği birşey yoktur. Eğer dudakları dudaklarınızda değilse, o zaman mutlaka göğüslerinizi, boynunuzu ya da başka yerlerinizi öpüyordur.
Vücut yapısı: Güçlü, biraz kilolu, dolgun dudaklı, iri gözlü.
Özellikler: Saatlerce öpüşebilir.
Sonuç: Kesinlikle güvenilebilir bir insandır. Ama onunla birlikteyken süpriz beklememelisiniz.

Entellektüel

Öpüşme tekniği: Konuşmak mı öpüşmek mi? Entellektüel adamımız her ikisine de vakıftır.
Vücut yapısı: Yuvarlak yüzlüdur ve saçları genellikle arkaya doğru taranmıştır. Geniş omuzlu değildir, ama ellerini çok hızlı hareket ettirir. Ayrıca gözleri nemlidir.
Özellikler: Her konuda ve her yerde konuşur. Belki de bu kadar çok konuşmasının nedeni bilmediklerini saklamaktır.
Sonuç: Duygusallık ona göre değildir. O daha çok bilgisayar ve rakamlarla ilgilidir.

SOĞUK ÖPÜCÜK

Sıcak bir yaz akşamında serinletici bir etkiye ne dersiniz? Ağzınıza bir parça buz alın ve ağzınızın içi soğuyana kadar birkaç saniye bekleyin. Buzu çıkarın ve serin öpücüklerinizi erkek arkadaşınızla paylaşın!

KIVILCIM ATEŞİ

En eksantrik ve popüler dergilerin sayfalarında sıkça adını duyduğunuz öpüşme biçimi. Hatta yurt dışında bu tarz partiler bile veriliyor, tabii söyleyenlerin yalancısıyız. Şimdi efendim, bu işin temelinde ilkokulda fen dersinde gördüğümüz statik elektriklenme yatıyor. Halının üzerine geçiyor ve iyice elektriklenene kadar ayaklarınızı sürtüyorsunuz. Çorap giymeniz sizin yararınıza. Sonra ışıkları kapatıp, dudaklarınızı birbirinize yaklaştırıyorsunuz. İşte eğlence başlıyor! Deneyin görün!

[

BÜYÜK ÖDÜL

Vazgeçeceği her kötü davranış için partnerinize öpücük sözü verin. Mesela, içmediği her sigara için, tuvaletten sonra sifonu çektiği için, sizinleyken her telefon aramasını geri çevirdiği için (en zoru bu olsa gerek!)...

AYAK ÖPÜCÜĞÜ

Yoğun bir günün ardından kendini kanepenin rahatlığına bırakmış partnerinizin ayaklarına güzelce mesaj yapıyor, hatta yıkıyor sonra da kurulayıp pembeleşen parmak uçlarına tatlı öpücüklerinizi konduruyorsunuz. Çok mu ilkel? Evet, ama tahrik ediciliği su götürmez. Hem aynı şeyi o da yapmak zorunda!

YAĞMUR ALTINDA ÖPÜŞME

Yağmurlu bir günde partnerinizin şemsiyesi altında öpüşüyorsunuz. Hatta şemsiyeyi atıyor ve yağmurun sizi ıslatmasına aldırmadan öpüşmeye devam ediyorsunuz. Yağmur bulamıyorsanız, duş ne güne duruyor.

MAKİNELİ TÜFEK

Mümkün olabildiğince hızlı, bir düzine öpücük konduruyorsunuz sevgilinizin dudaklarına. Yetmezse bir düzine daha. Sonra bir düzine... (Neyse en iyisi ben sayı vermeyeyim!)

ÖPÜCÜK AÇLIĞI

Gözlerinizi, hiç neden yokken, sanki onlarsız yaşayamayacakmış gibi arkadaşınızın dudaklarına dikin. Er geç "n'oluyor, hayrola?" diye soracaktır. Siz de en tahrik edici biçimde "Onları istiyorum. Dudaklarını içmek, hissetmek istiyorum" diyin ve eyleme geçin! Dudaklarını çekiştirin, ısırın (fazla acıtmadan) ve açlığınızı onlarla giderin!

HOŞÇA KAL ÖPÜCÜĞÜ

Partnerinizle ayrılık vakti geldiğinde ona kısa ve net bir öpücük verin. Tam kapıdan çıkmak üzereyken onu yoldan geri çevirin ve içinizde biriken tüm tutkuyu ateşli bir öpücükle noktalayın.TEHLİKELİ ÖPÜCÜK

Bir gece sahilde dolaşırken ya da merdivenlerden inerken beklenmedik bir anda onu öpmeye başlayın. Görülme ve yakalanma riski sizi daha da tahrik edecek, inanın!

ÖPÜCÜK DİLENCİSİ

Dizlerinin önüne çökün ve ellerinizi kavuşturarak sizi öpmesi için yalvarın. O da önce istemez görünüp sonradan acırmış gibi yaparak istediğinizin karşılığını vermeli!

GÖZ ÖPÜCÜĞÜ

Öpüşme sırasında erkek arkadaşınızın gözlerini kapamasını bekleyin ve göz kapaklarına birer öpücük kondurun hafifçe.

KULAK ÖPÜCÜĞÜ

Partnerinizin kulağına onun sizin için ne kadar özel olduğunu fısıldayın ve mesajı, kulağına öpücükler kondurarak sonsuza kadar mühürleyin.

KALORİ-FREE ÖPÜCÜK

Yemeğin ardından partnerinize kalorisiz bir tatlı sunun. O da bunun tadını çıkarsın.

ÇİKOLATA ÖPÜCÜK

Bu yazıyı yazan kişinin, yani bendenizin, favori öpüşme biçimi. İkiniz de ağzınıza bir parça çikolata alıyor ve çikolata ağzınızda erirken öpüşmeye, dilinizi yalamaya başlıyorsunuz. Hmmmmm. Şimdiden acıktım!


ÖPÜŞME METODLARI NELER?

SİZİN FAVORİNİZ HANGİSİ ?

Çoğu kişiye göre iki tür öpücük vardır, yanaktan ve dudak dudağa… Profesör Willam Cane’e göre ise öpüşmenin tam 25 çeşidi var.

Öpüşme çeşitleri üzerine yıllar süren bir araştırma yapan ve araştırma sonuçlarını ”The Art of Kissing-Öpüşme Sanatı” isimli kitabında toplayan Prof. Cane’in öpüşme çeşitlerine ilgisi ergenlik çağlarında başlamış. Sevgilisi, öpüşürken gözlerini açık tutmasından şikayet edince, Cane hemen kütüphanenin yolunu tutmuş ve öpüşmenin nasıl yapılması gerektiğini anlatan bir kitap aramaya başlamış. Böyle bir kitap bulamayınca da kafayı bu konuya takmış ve yıllar boyunca öpüşme hakkında her türlü bilgiyi bulup derlemeye başlamış.

Bugün 44 yaşında ve halen bekâr olan (öpüşme stilini eleştiren ilk aşkını asla af etmemiş) Prof. Cane, ulusal öpüşme uzmanı olarak o üniversite senin, bu üniversite benim dolaşıp duruyor ve bu üniversitelerde öpüşme konulu konferanslar veriyor.

”Öpüşme konusunda öğrendiğim ilk şey, insanların üçte ikisinin öpüşme sırasında gözlerin açık tutulmasını doğru bulmadıkları oldu”, diyor Cane, ”İlk aşkım çok da haksız değilmiş”…

Cane’in araştırması cinsiyetler arasında da çeşitli farklılıklar olduğunu ortaya çıkartmış. Örneğin kadınlar, boyun ve kulaktan öpülmekten erkeklere göre on kat fazla haz alıyorlarmış. Erkeklerin en fazla hoşlandıkları öpüşme şekli ise ”Fransız usulü” imiş. ”Erkekler daha ilk buluşmada bile dillerini kullanmaktan çekinmiyorlar”, diyor Cane, ”Kadınların yarısı ise bu tür öpüşmeyi itici buluyorlar”.

Cane’e göre kadınlar, kocaları ya da sevgilileri tarafından daha uzun sürelerce öpülmekten hoşlanıyorlar. Profesör William Cane’in kitabında ayrıntılarıyla anlatılan 25 çeşit öpüşme stili arasında tatlı öpücük, kelebek öpüşü gibi ilginç isimler geçiyor.

Cane’in favori öpüş stili ise bir öğrencisi tarafından kendisine anlatılan ”lip-o-suction” metodu.

İşte size bir kaç örnek. Sizin favori öpücüğünüz hangisi?

lip-o-suction öpüşme: Özellikle ABD’li gençler arasında moda olan bu stilde çiftlerden biri diğerinin alt dudağını emerken, diğeri onun üst dudağını emiyor.

Vakum öpüşmesi: Partnerin akciğerlerindeki ve ağzındaki havaya emmeye çalışarak gerçekleştiriliyor. Saçma bulduğunuzu söylüyorsanız, insanların yüzde ellisinin bu öpüş stilini en az bir kere denemiş olduğunu da bilin.

Elektrikli öpüşme: 1930 ve 1940′lı yıllarda popüler olan bu öpüşme şeklinde, öpüşecek çift ayaklarını uzun süre halıya sürterek vücutlarına statik elektrik yüklüyorlar. Dudaklar birleşirken de vücutlardaki elektrik birbirlerine boşalıyor. Arkadaşlarınıza hava basmak için karanlıkta deneyin.

Baştan çıkartma öpücüğü: Hiçbir şey yapmadan oturan eşinizi üç dakika boyunca istediğiniz gibi öpüyorsunuz. Sonra sıra onda…

Tepetaklak öpüşme: Kadın yatıyor ya da oturuyor, erkek ayakta duruyor. Öpmek için üzerine doğru eğildiğinde her zamankinden farklı görünüyor (belki de daha yakışıklı)… Prof. Cane’e göre farklı bir stilmiş.

Göz öpüşü: Tam softilere göre… Partnerinizin gözlerini hafif bir dokunuşla kapatın, dudaklarından başlayıp gözlerine doğru öpmeye başlayın.

Şeker öpücük: Ağzınızdaki şeker ya da çikolatayı sevgilinizin ağzına geçirin. Çeşitli içkiler de kullanabilirsiniz ama üstünüzü başınızı berbat etmemeye dikkat.

Şapırtılı öpüşme: En gürültülü öpüş şekli. Öpüşmenin ardından dudakların şapırdayarak ayrılması prensibine dayanıyor. Öpüşenler için tutkulu, seyirciler için iğrenç olabilir.

Kayan öpüş: Küçük öpücüklerle yüzünde ve vücudunda dolaşın. Gizli zevk noktalarının keşfi için ideal.

Sualtı öpüşmesi: Duşta, yüzme havuzunda veya denizde deneyin. Gözlerinizi kapatmayı unutmayın.

Konuşan öpücükler: Bir yandan konuşurken bir yandan öpüşün. En iyi sonuç tatlı fısıltılarla alınıyor.

.

Sorununuz varsa: Dr. Haydar Dümen - Resmi Web Sitesi
:zaf:
melankolik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla
melankolik Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
P!nk (16 Ekim 2010), Sratherls (16 Ekim 2010)

sponsor
Alt 16 Ekim 2010, 11:28   #2 (permalink)
* godlovesugly ...
 
Sratherls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 24 Mayıs 2010
Nerden: Benim memleketim, Senin kalbin..
Mesajlar: 42.856
Tesekkür: 3.146
5.417
Tecrübe Puanı: 593
Sratherls has a reputation beyond reputeSratherls has a reputation beyond reputeSratherls has a reputation beyond reputeSratherls has a reputation beyond reputeSratherls has a reputation beyond reputeSratherls has a reputation beyond reputeSratherls has a reputation beyond reputeSratherls has a reputation beyond reputeSratherls has a reputation beyond reputeSratherls has a reputation beyond reputeSratherls has a reputation beyond repute
Sratherls - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

vay anasını bee.. ne öpücükmüş.. öp öp bitmedi...
Çok faydalı bi' bilgi.. Şimdi işten eve gidene kadar bütün hatunları öpücem.. Sonucunu size söylerim.. Tabi eve varabilirsem.. ;p

Bu arada bunları yaşamak isteyen varsa özel mesaj atabilir.. Söz ikimiz arasında kalcak.. ksdngfkdjnfkdsjnfkdjngfdgnfdngkngkdfkgnmdktjthojkğ pekfdsl
__________________
"Vanitas vanitatum sed omnia vanitas.."
#Hümanistim demedim, insanlara acıyorum..
Herkese selam, sana hasret...
Nazım H.
Sratherls isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla
Sratherls Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
melankolik (18 Ekim 2010)

Alt 16 Ekim 2010, 11:48   #3 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
ηєƒєя - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 11 Ekim 2010
Nerden: Eskişehir
Mesajlar: 397
Tesekkür: 63
62
Tecrübe Puanı: 11
ηєƒєя is a name known to allηєƒєя is a name known to allηєƒєя is a name known to allηєƒєя is a name known to allηєƒєя is a name known to allηєƒєя is a name known to all
Standart

Bu kadar kasmamak gerek..
__________________
Ağlama evlat korkma Babalar gider evlatlar el sallar..
ηєƒєя isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla
ηєƒєя Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
melankolik (18 Ekim 2010)

Alt 16 Ekim 2010, 13:25   #4 (permalink)
Platin Üye

Üyelik tarihi: 24 Eylül 2010
Nerden: İzmir / Saray Bosna
Mesajlar: 4.668
Tesekkür: 739
982
Tecrübe Puanı: 108
melankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond repute
melankolik - İCQ üzeri Mesaj gönder melankolik - AİM üzeri Mesaj gönder melankolik - MSN üzeri Mesaj gönder melankolik - YAHOO üzeri Mesaj gönder melankolik isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart

Maksat muhabbet olsun diye açtıım konuyu
melankolik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 16 Ekim 2010, 13:33   #5 (permalink)
Kayıtlı Üye
 
TrueVampire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 10 Haziran 2010
Nerden: Samsun
Mesajlar: 881
Tesekkür: 61
80
Tecrübe Puanı: 14
TrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to beholdTrueVampire is a splendid one to behold
Standart

Merak ediyorum bunu yazan kişi nasıl uğraşmış eminim 20 yıl öpüşmemiştir doğru yer ve zaman olduktan sonra kim düşünür ki bunları ...
__________________
TrueVampire isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla
TrueVampire Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
melankolik (18 Ekim 2010)

Alt 16 Ekim 2010, 13:34   #6 (permalink)
Platin Üye

Üyelik tarihi: 24 Eylül 2010
Nerden: İzmir / Saray Bosna
Mesajlar: 4.668
Tesekkür: 739
982
Tecrübe Puanı: 108
melankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond repute
melankolik - İCQ üzeri Mesaj gönder melankolik - AİM üzeri Mesaj gönder melankolik - MSN üzeri Mesaj gönder melankolik - YAHOO üzeri Mesaj gönder melankolik isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart

Mr. haydar dümen yazmış tabiki. Yılların Cinsellik doktoru
melankolik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 16 Ekim 2010, 13:56   #7 (permalink)
* Shouldn't exist !
 
~Claire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2010
Nerden: Antalya
Mesajlar: 18.120
Tesekkür: 1.660
3.932
Tecrübe Puanı: 421
~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute~Claire has a reputation beyond repute
~Claire - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart

ehe helal olsun adama döktürmüş yine
__________________
Are you really here or am I dreaming?
I can't tell dreams from truth
For it's been so long since I have seen you
I can hardly remember your face anymore

When I get really lonely and the distance causes only silence
I think of you smiling with pride in your eyes a lover that sighs


IF YOU WANT ME, SATISFY ME...
IF YOU WANT ME, SATISFY ME...Kimseye benzemiyor gibisin. Yokluğun hepsinden ağır.

Hiç birine benzemedi ayrılığın. Niye benzesin ki ? Hepsinden çok sevilmedin mi.


~Claire isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla
~Claire Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
melankolik (18 Ekim 2010)

Alt 16 Ekim 2010, 14:03   #8 (permalink)
ĸﻪկъօlժսო ցöչlεгﻨռժε...
 
P!nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 16 Haziran 2010
Mesajlar: 4.664
Tesekkür: 1.031
752
Tecrübe Puanı: 85
P!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond repute
Standart

Aman şimdi pek çok çeşidi var ve sen sadece birini seçiyorsun çok saçma...

O gün hangi ruh halindeysen ona göre öpersin olur biter...Gerçi deneyimlemek çok başka okumak çok başka...

Gülmeden edemedim yani teşekkürler canım...
__________________[SIGPIC][/SIGPIC]


P!nk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla
P!nk Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
melankolik (18 Ekim 2010)

Alt 16 Ekim 2010, 14:10   #9 (permalink)
Platin Üye

Üyelik tarihi: 24 Eylül 2010
Nerden: İzmir / Saray Bosna
Mesajlar: 4.668
Tesekkür: 739
982
Tecrübe Puanı: 108
melankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond reputemelankolik has a reputation beyond repute
melankolik - İCQ üzeri Mesaj gönder melankolik - AİM üzeri Mesaj gönder melankolik - MSN üzeri Mesaj gönder melankolik - YAHOO üzeri Mesaj gönder melankolik isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart

Rica ederim zaten konuyu açmakta ki amacım Bilgi vermekten ziyade muhabbet amaçlıydı.
melankolik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla

Alt 16 Ekim 2010, 14:11   #10 (permalink)
ĸﻪկъօlժսო ցöչlεгﻨռժε...
 
P!nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelik tarihi: 16 Haziran 2010
Mesajlar: 4.664
Tesekkür: 1.031
752
Tecrübe Puanı: 85
P!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond reputeP!nk has a reputation beyond repute
Standart

iyi yapmışsın yalnız söyleyeyim en tatlı öpücük eker öpücüğü oluyor sanırım...Şeker çikolatadan çokta sakız paylaşılıyor bildiğim kadarıyla
__________________[SIGPIC][/SIGPIC]


P!nk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Digg this Post!Add Post to del.icio.usBookmark Post in TechnoratiFurl this Post!
Alıntı ile Cevapla
P!nk Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
melankolik (18 Ekim 2010)

Cevapla

Etiketler
ilk, kuralı, öpüşmenin

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.0
Forumla+
güzel sözler - Aşk Sözleri - şarkı sözleri